„EMINEM nerozumie rapu,“ odkazuje Justin Bieber! Čo ho k prehláseniu doviedlo?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Kedy ste naposledy počuli, že jedna známa osobnosť povedala niečo nelichotivé o inej známej osobnosti? Hej, tušíte správne – tak dávno to nebolo. V šoubiznise je absolútne bežné, že celebrity sa navzájom ohovárajú. Okrem toho, že ide o zadarmo získanú publicitu, sa na tom dá aj pekne zarobiť a získať si nových fanúšikov. Obzvlášť ľudia z hudobnej brandže teda vyvolávajú hádky pre svoj vlastný prospech. Keď ale Justin Bieber povedal, že „Eminem nerozumie rapu tejto generácie,“ vyznelo to o niečo vážnejšie…

EMINEM nerozumie rapu justin bieber
Zdroj: metrotimes.com

„Eminem nerozumie rapu tejto generácie.“

To je celkom veľké prehlásenie, čo vravíte? Smerované pritom bolo na jedného z najlepších a dosť možno najznámejšieho rapera všetkých čias. 25-ročný spevák si však neberie servítku pred ústa, čo dokazuje aj jeho kontroverzná minulosť.

TIP na film: 8. míľa

Bieber na svojom Instagrame pridal Story, na ktorej reagoval na Eminemov dávnejšie vydaný song. Konkrétne zverejnil screenshot, ktorým nám dal vedieť, že práve počúva track „The Ringer“ z albumu Kamikaze (2018). Marshall Mathers v ňom celkom otvorene a priamo zdiskreditoval súčasný stav hip-hopu, pričom konkrétne sa do jeho hľadáčiku dostal mumble rap. Stihol streliť po populárnych umelcoch ako Lil Yachty, Lul Pump, Lil Xan či Machine Gun Kelly, na čo Justin Bieber reagoval týmito slovami:

„Mám rád Eminemov flow, ale nepáči sa mi, že nadáva na nových rapperov. Mám rád novú generáciu rapu a on jej jednoducho nerozumie.

justin bieber
Zdroj: refinery29.com

Samozrejme, ľudia tento výrok nezobrali naľahko, čo môžete vidieť aj po prečítaní komentárov ku príspevku nižšie. Nič iné sme čakať ani nemohli, obzvlášť od fanúšikov 46-ročnej legendy, ktoré meno sa stalo synonymom s výrazom „Rap God.“ Ak tu teda niekto rozumie rapu, je to práve Eminem.

Mohlo by vás zaujímať: Kanye West natočí vlastný film!

Čo hovoríte na Bieberove prehlásenie o Eminemovi? Má podľa vás v niečom pravdu, alebo by sa radšej nemal púšťať práve doňho? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: unilad.co.uk, Genius

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -