OFFOstatné

Eminem prichádza s klipom ku skladbe Venom, ktorý pripomína zábery zo samotného filmu!

Pokiaľ by ste sa stali hostiteľom symbionta, boli by ste radšej, ak by vás ovládol Venom, alebo samotný Eminem? Postavy z nového videoklipu v tom totižto majú jasno! Ako sme vám dali vedieť ešte koncom leta, americká rapová legenda Eminem zložil titulnú skladbu ku filmu Venom. Pieseň sa objavila na jeho nečakanom albume Kamikaze, ktorý nám mal napraviť chute po jeho predposlednej doske. Samozrejme, mohli sme ju započuť aj v titulkách samotného filmu. Pokiaľ ešte neviete, či dať Venomovi šancu, určite klikajte na našu recenziu. My sme si ho už v kine užili a teraz prichádza rad na vás!

Eminem Venom – Videoklip

Videoklip je poňatý veľmi zaujímavou formou, kedy Eminem nenahrádza Eddieho Brocka, no stáva sa samotným symbiontom. Okrem ľudí tak posadol aj malú čivavu (chúďatko). Každopádne, Eminem je v poslednom čase poriadnym stredobodom pozornosti. Všetko začalo nečakaným vypustením albumu Kamikaze, v ktorom stihol “zdissovať” polovicu rapovej scény. Medzi jeho obeťami bol aj raper MGK, ktorý si nenechal skákať po hlave. Počas ich kontroverznej hádky tak stihli vyjsť skladby ako “Rap Devil” alebo “Killshot“, v ktorých na seba navzájom nakladajú. Nuž, Eminem chce celý svet presvedčiť o tom, že ešte nepatrí do starého železa! Čo si budeme nahovárať, taká už je americká rapová scéna…

Skladba “Venom” je tak v poradí tretím videoklipom z albumu Kamikaze. Ďalšie dva klipy sme mohli vidieť na “Fall” a “Lucky You“. Otázkou však stále ostáva, či by ste radšej chceli byť posadnutí Venomom, alebo Eminemom! Čo by sa vám hodilo viac? Schopnosť odkusovať hlavy, alebo byť jedným z najlepších raperov na svete?

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  Pridaj komentár