Eminem vydal neohlásený album ‘Kamikaze’; nachádza sa na ňom aj soundtrack z Venoma!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prišlo to ako blesk z jasného neba – Legendárny americký raper Eminem vydal neohlásený album, ktorý nesie názov „Kamikaze„. Po dlhoročnom odmlku sa tento interpret vrátil ešte minulý rok s jeho albumom „Revival„, ktorý však u fanúšikov vôbec nezožal úspech. Práve naopak. Marshall Mathers sa tak po roku vracia s novou doskou, prostredníctvom ktorej chce dokázať, že ešte nepatrí do starého železa. Výkonným producentom tohto albumu bol okrem Eminema aj samotný Dr. Dre, čo hovorí samo za seba. Album má celkovo 13 skladieb, čo dokopy tvorí 45 minút materiálu na počúvanie. Na hosťovaní môžeme počuť celkovo tri mená – Royce Da 5’9”Joyner LucasJessie Reyez.

@venommovie

Príspevok, ktorý zdieľa Marshall Mathers (@eminem),

Na albume sa nachádza skladba pre film Venom

Na albume môžeme počuť referencie hneď na niekoľkých hudobných umelcov, vrátane Kendricka Lamara; J. Cole; Tyler, the Creator; Lil Xan; Die Antwoord a podobne. Dobrá správa prichádza aj pre milovníkov filmov, keďže posledná skladba na albume nesie názov „Venom„. Ešte niekoľko hodín pred vydaním tohto albumu totižto Eminem naznačil, že sa postará o titulnú pieseň filmu Venom od Marvel/Sony. Spravil tak prostredníctvom svojho Instagramu, na ktorý pridal krátke video. Pozrieť si ho môžete nad týmto odstavcom. Iba pár hodín na to zverejnil na svoj Twitter príspevok s popisom „Tried not 2 overthink this 1… enjoy„. Pripojil k tomu aj oficiálny cover albumu spolu s tracklistom, na ktorý sa teraz pozrieme.

Tracklist

 1. The Ringer
 2. Greatest
 3. Lucky You (feat. Joyner Lucas)
 4. Paul – Skit
 5. Normal
 6. Em Calls Paul – Skit
 7. Stepping Stone
 8. Not Alike (feat. Royce Da 5’9′)
 9. Fall
 10. Kamikaze
 11. Nice Guy (feat. Jessie Reyez)
 12. Good Guy (feat. Jessie Reyez)
 13. Venom – Music from the Motion Picture

Nevieme, ako vy, no my si ideme tento album konečne vypočuť a užiť!

Zdroj: pitchfork.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -