Vyfúkne jej Oscara? Emma Watson nahradí Emmu Stone v novom filme od režisérky Lady Bird!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Emma Watson nahradí Emmu Stone v novom filme od režisérky Lady Bird!

Je veľmi zaujímavé sledovať oscarové mená, ako si vyberajú ďalšie projekty. Medzi novo vyhľadávané mená sa teda vlani dostala režisérka Gretta Gerwig, ktorá sa nám predstavila s filmom Lady Bird. Išlo o jeden z mála prípadov, kedy sa aj ženskej režisérke podaril vytvoriť úspešný film, ktorý bol nominovaný na mnoho zlatých cien. Ešte väčší úspech má však preto, že dokonca bola nominovaná aj ona.

Štúdiá teda vedia, kde je momentálne sila a Gerwig z očí nespustili. Tá si teda už stihla vybrať svoj ďalší projekt a stala sa ním adaptácia knihy Little Women. Film už teda vyzeral byť na dobrej ceste, no poskytla ich menšia komplikácia. Oscarová herečka Emma Stone, ktorá si mala v tomto filme strihnúť hlavnú rolu, musela z projektu odstúpiť. Vraj kvôli nezhodám v jej rozvrhu.

Režisérka Greta Gerwig pripravuje nový film Little Women
Režisérka Greta Gerwig už pripravuje nový film Little Women; Zdroj: pagesix.com

Štúdio ale nezaváhalo a rolu už stihlo rýchlo preobsadiť. Je však veľmi zaujímavé, že si vybrali práve hviezdu z Harryho Pottera, Emmu Watson. Mnohí z vás už možno viete, že práve Watson si mala zahrať vo filme La La Land, avšak rovnako kvôli nezhodám v plánoch, musela rolu odmietnuť kvôli filmu Kráska a Zviera. Tam teda bola neskôr obsadená Emma Stone, ktorá za film vyhrala aj Oscara. Ide teda o naozaj zaujímavú zhodu náhod, že si opäť vystriedajú role tieto dve herečky.

Každopádne, pre Emmu Watson pôjde o veľký krok vpred. Spolupracovanie s touto na oscara nominovanou herečkou bude skvelým posunom v jej kariére. Čo sa týka Emmy Stone, tak tá má momentálne naozaj mnoho hereckých ponúk. Najnovšie ju uvidíme v seriáli od Netflixu – Maniac, no a ku koncu roka ju postrehnete aj vo filme The Favourite, ktorý zatiaľ dostáva skvelé ohlasy z rôznych filmových festivalov.

Čo hovoríte na túto zaujímavú zhodu náhod? Ste radi, že Emma Watson si konečne zahrá v potenciálnej oscarovke? Ktorú Emmu máte radšej? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -