ENDGAME: Čo sa stalo, keď sa Captain America stretol s Red Skullom?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nie je náhodou, že Avengers: Endgame je zatiaľ najviac komplikovaná marvelovka, ktorú sme videli. Je totižto aj najdlhším filmom MCU, pričom je taktiež najviac veľkolepým. Prakticky mu môžete priradiť akékoľvek naj-slovíčko a Endgame ho pravdepodobne spĺňa. To je síce pre divákov úžasné, no taktiež znepokojivé, pretože príbeh otvoril obrovské množstvo otázok, na ktoré dostávame odpovede až teraz. Poďme sa ponoriť do ďalšej: Ako sa na konci filmu stretli Captain America a Red Skull a čo sa stalo? Toto povedali režiséri!

Pozor! Článok obsahuje spoilery o konci filmu Avengers: Endgame.

koniec filmu avengers: endgame
Zdroj: duniagames.co.id, metro.co.uk

Captain America a Red Skull – Čo sa stalo, keď sa stretli?

Po veľkej bitke a konečnej porážke Thanosa ostávala hrdinom ešte posledná vec, ktorú museli spraviť: navrátiť späť Kamene nekonečna. Ako The Ancient One vysvetlila Profesorovi Hulkovi, hrdinovia ich musia vrátiť tam, odkiaľ ich vzali, inak by katastrofálne vytvorili paralelné vesmíry. Túto poslednú misiu sa rozhodol splniť Captain America, ktorý pri samotnom konci filmu cestoval späť v čase s kufríkom s Kameňmi v jednej ruke a s Mjolnirom v tej druhej.

Mohlo by vás zaujímať: Ako vznikla veta „I Love You 3 000?“

Avengers: Endgame
Zdroj: esquire.com

To však vytvára viacero otázok. Nebudeme sa zameriavať na to, ako presne Cap vrátil Kamene do presného momentu, kam patria. To je vlastne nemožné, čo je asi dôvod, prečo nám to režiséri neukázali. Zaujíma nás však, čo sa stalo, keď Cap prišiel na Vormir, odkiaľ pochádza Kameň duší, ktorý stráži jeho dávny nepriateľ Red Skull. Toto nám k tomu povedali režiséri Russovci:

„Red Skull pravdepodobne navrátil Kameň duší späť na jeho miesto a ďalej čakal na nešťastlivca, ktorý poň príde s obetou. Cap a Red Skull spolu nebudú bojovať. Jeho misia je totižto vrátiť Kameň tam, kde má byť.“

Captain America a Red Skull
Zdroj: marvel.com

Joe Russo pokračoval a priblížil nám, ako sa Red Skull zmenil:

„Red Skull už taktiež nie je ten istý Red Skull, ktorého sme videli vo filme Kapitán Amerika: Prvý Avenger. Je viac ako duch, dokonca by sme mohli povedať, že je z neho teraz úplne iná entita. Existuje len preto, aby strážil Kameň duší, pričom jeho minulé vedomie už ani nemusí existovať.“

Zdroj: mediastinger.com

Mohlo by vás zaujímať: Masívny únik informácií o budúcnosti MCU!

Čo na to vravíte? Uspokojila vás takáto odpoveď, alebo si myslíte, že je príliš jednoduchá? Tiež by ste radi videli, ako Cap vlastne vracal Kamene späť na ich miesto? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -