ENDGAME: Aké pridané scény uvidíme vo filme po jeho návrate do kín?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nedávno sme vás informovali o tom, že sa film Avengers: Endgame už čoskoro vráti do kín. Ide o úžasný marketingový ťah zo strany Marvel Studios, ktorý raz a navždy zosadí film Avatar z trónu zárobkov. Pre porovnanie, ku dnešnému dňu má Avatar z roku 2009 na konte 2 788 miliónov amerických dolárov. O desať rokov neskôr prišiel Avengers: Endgame, ktorý si celosvetovo zarobil presne $2 751 033 039.

Rozdiel je teda minimálny a o všetko sa postará takzvaná „Bring Back“ akcia, ktorá započne 28. júnom 2019. Nebude sa síce jednať o predĺženú verziu filmu, no uvidíme napríklad zábery, ktoré sa nikdy nedostali do finálneho strihu. Oficiálny popis akcie priamo od Marvelu nám bližšie napovedá tomu, čo presne v kine uvidíme.

Smrť Tonyho Starka v Avengers: Endgame
Zdroj: marvelcinematicuniverse.fandom.com

O čo bude obohatený film Avengers: Endgame?

Včera sa do sveta dostal exkluzívny plagát, ktorý patrí práve návratu Endgame do kín. Fanúšikovia vo vybraných kinách dostanú tento plagát, ktorý nájdete priložený nižšie. Celá projekcia sa vraj začne video-úvodom jedného z režisérov, presnejšie Anthony Russa.

Pôvodne sme si mysleli, že najväčším rozdielom na filme bude pridanie potitulkových scén. Nakoniec sme sa však dozvedeli, že máme očakávať vymazané a nedokončené scény z filmu, ktoré sa do kino verzie nikdy nedostali. Celé to ukončí špeciálny pohľad na film Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorý má premiéru naplánovanú na 3. júl 2019.

katherine langford vystrihnutá postava z avengers: endgame
Zdroj: teenvogue.com

Niektoré chýry a fámy hovorili o tom, že by sme sa mali dočkať aj potitulkovej scény s Hulkom a taktiež vzdanie pocty Stanovi Leemu. Už tento víkend sa teda dozvieme, kde leží pravda. Ohľadom vymazaných scén na konci filmu môžeme len polemizovať, no určite v nich očakávame herečku Katherine Langford.

Tá si mala vo filme strihnúť staršiu verziu dcéry Tonyho Starka a na konci filmu mala mať vlastnú emotívnu scénu, o ktorej sme sa viac rozpísali v tomto článku. Bohužiaľ, zatiaľ to nevyzerá tak, že sa nová verzia filmu dostane aj do slovenských kín. Pôjde predovšetkým o americké kiná, no už cez víkend vám určite napíšeme o tom, čo všetko bolo do filmu pridané.

Avengers: Endgame
Zdroj: slashfilm.com

Aké scény vo filme očakávate? Myslíte, že pôjde o nejaké prevratné informácie? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -