Teória: Nick Fury je Skrull! Čo nám odhalil tento malý detail z Captain Marvel?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nick Fury nie je tým, za koho sa celý čas vydáva… Fanúšikovská základňa Marvelu sa opäť spája, aby nám priniesla ďalšiu šialenú, no zaujímavú teóriu o MCU a jeho budúcnosti. Jedna z tých čerstvých nadväzuje na nepatrný kúsok dialógu z filmu Captain Marvel. Ľudia kvôli jednej jedinej vete totižto začali vravieť, že Nick Fury je Skrull. Aké na to existujú dôkazy? Poďme sa na to pozrieť!

Captain Marvel
Zdroj: superherohype.com

Nick Fury je Skrull

Keď sa Carol Danvers a Nick Fury spoznajú vo filme Captain Marvel, obaja myslia na to, že ten druhý môže byť premenený Skrull. Carol teda dala Furymu zopár otázok, ktorými mal potvrdiť, že je človek. Vtedajší agent S.H.I.E.L.D.u povedal, že „nedokáže zjesť toast, ktorý bol diagonálne nakrájaný.“ No tom nie je nič až tak zvláštne. Hrdinku to uistilo v tom, že ide o malú a nepodstatnú informáciu, ktorú by mohol vedieť len pozemšťan Nick Fury. Ako sa však ukazuje, možno to má omnoho väčší význam.

nick fury je skrull
Zdroj: entreterse.com.br

Ako poukázal užívateľ Redditu PowerRangersLOL, Nick Fury to už raz na filmovom plátne spravil. Vo filme Avengers: Vek Ultrona sa aj so superhrdinmi nachádza v dome Clinta Bartona, kde zberajú sily na finálny boj. Práve tam vidíme aj scénu, kedy si Fury diagonálne rozkrojí toast a zje ho. Možno si vravíte, že ide o neskutočnú hlúposť, no práve preto má táto teória istú váhu. Ide totižto o nesmierne špecifický detail, ktorý sa v scenári Captain Marvel mohol len ťažko objaviť náhodou. Na vysvetlenie tu preto je zopár možností.

Samozrejme, tou najviac šokujúcou je to, že Nick Fury je Skrull. Táto možnosť by teda vravela, že niekedy medzi udalosťami z Captain Marvel a Avengers: Vek Ultrona Furyho život prevzala táto bytosť, ktorá sa vie transformovať na iných ľudí. Taktiež treba zmieniť, že premena Skrulla na Furyho sa objavuje aj v umeleckých náčrtoch filmu – štúdio o tom teda minimálne uvažovalo. Najväčšou informáciou je však to, že na začiatku na Zem dorazia 4 Skrullovia, no ako diváci sme sa potom stretli len s 3 z nich. Kam sa teda podel ten posledný?

nick fury je skrull
Zdroj: moviefone.com

Samozrejme, ide skôr o vtipný spôsob rozmýšľania. Takmer určite nás Marvel len ťahá za nos, no stále je zaujímavé nad týmito teóriami uvažovať. Čo si myslíte vy?

Zdroj: reddit.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. Jen úprava, mohli sme ve filmu vidět všechny 4 skrully. Jeden je samozřejmě Talos, další jeho vědec který umřel, dále ten co se proměnil v Coulsona, který také umřel a pak ten co se proměnil ve starou pani který utekl. A pokud se jedná o to co říkal o toastu, tak v té scéně ani nejí toast, je to prostě jen chleba :D a když se podíváte pořádně, tak není nakrájený diagonálně.

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -