Filmy

Teória: Nick Fury je Skrull! Čo nám odhalil tento malý detail z Captain Marvel?

Nick Fury nie je tým, za koho sa celý čas vydáva… Fanúšikovská základňa Marvelu sa opäť spája, aby nám priniesla ďalšiu šialenú, no zaujímavú teóriu o MCU a jeho budúcnosti. Jedna z tých čerstvých nadväzuje na nepatrný kúsok dialógu z filmu Captain Marvel. Ľudia kvôli jednej jedinej vete totižto začali vravieť, že Nick Fury je Skrull. Aké na to existujú dôkazy? Poďme sa na to pozrieť!

Captain Marvel

Zdroj: superherohype.com

Nick Fury je Skrull

Keď sa Carol Danvers a Nick Fury spoznajú vo filme Captain Marvel, obaja myslia na to, že ten druhý môže byť premenený Skrull. Carol teda dala Furymu zopár otázok, ktorými mal potvrdiť, že je človek. Vtedajší agent S.H.I.E.L.D.u povedal, že “nedokáže zjesť toast, ktorý bol diagonálne nakrájaný.” No tom nie je nič až tak zvláštne. Hrdinku to uistilo v tom, že ide o malú a nepodstatnú informáciu, ktorú by mohol vedieť len pozemšťan Nick Fury. Ako sa však ukazuje, možno to má omnoho väčší význam.

nick fury je skrull

Zdroj: entreterse.com.br

Ako poukázal užívateľ Redditu PowerRangersLOL, Nick Fury to už raz na filmovom plátne spravil. Vo filme Avengers: Vek Ultrona sa aj so superhrdinmi nachádza v dome Clinta Bartona, kde zberajú sily na finálny boj. Práve tam vidíme aj scénu, kedy si Fury diagonálne rozkrojí toast a zje ho. Možno si vravíte, že ide o neskutočnú hlúposť, no práve preto má táto teória istú váhu. Ide totižto o nesmierne špecifický detail, ktorý sa v scenári Captain Marvel mohol len ťažko objaviť náhodou. Na vysvetlenie tu preto je zopár možností.

Samozrejme, tou najviac šokujúcou je to, že Nick Fury je Skrull. Táto možnosť by teda vravela, že niekedy medzi udalosťami z Captain Marvel a Avengers: Vek Ultrona Furyho život prevzala táto bytosť, ktorá sa vie transformovať na iných ľudí. Taktiež treba zmieniť, že premena Skrulla na Furyho sa objavuje aj v umeleckých náčrtoch filmu – štúdio o tom teda minimálne uvažovalo. Najväčšou informáciou je však to, že na začiatku na Zem dorazia 4 Skrullovia, no ako diváci sme sa potom stretli len s 3 z nich. Kam sa teda podel ten posledný?

nick fury je skrull

Zdroj: moviefone.com

Samozrejme, ide skôr o vtipný spôsob rozmýšľania. Takmer určite nás Marvel len ťahá za nos, no stále je zaujímavé nad týmito teóriami uvažovať. Čo si myslíte vy?

Zdroj: reddit.com, screenrant.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Netflix prichádza s novým trailerom na film To All the Boys: P.S. I Still Love You

  Filmy

  Toto je najlepší film 21. storočia podľa magazínu Empire. Aké filmy sa umiestnili na ďalších priečkach?

  FilmyTIP na film

  TIP na film: Vlak do Pusanu | Cesta vlakom sa zmení na boj o prežitie

  Filmy

  Bad Boys ovládli svetové kiná: Zopakujú úspech aj na Slovensku?

  2 komentáre

  Pridaj komentár