FilmyOdporúčame

ENDGAME: Presný popis pridaných scén vo filme po návrate do kín!

Článok obsahuje SPOILERY ohľadom bonusového obsahu k filmu Avengers: Endgame!

Už sme vás niekoľkokrát informovali ohľadom toho, že sa úspešný film Avengers: Endgame vráti do kín. Túto akciu nazvali “Bring Back” a podľa všetkého ide o marketingový ťah, ktorý ma zosadiť Avatara z trónu zárobkov. Do amerických kín sa snímka vrátila už 28. júna, takže to zatiaľ vyzerá tak, že Avatar ostane stále neporazený.

Marvel si však pre divákov pripravil aj špeciálny bonus – pridané potitulkové scény, ktoré sa nedostali do finálnej verzie filmu. Už pár dní vieme, že sa dočkáme úvodu od režiséra, nedokončenej a vymazanej scény, pocty pre Stana Leeho a špeciálneho pohľadu na film Spider-Man: Ďaleko od domova.

bratia russovci avengers marvel

Zdroj: marvelstudiosnews.com

Pridané scény v Avengers: Endgame

Do slovenských kín sa táto “predĺžená” verzia dostane až 11. júla. Pokiaľ sa vám teda nechce čakať, prinášame vám presný popis toho, čo by ste v kine uvideli. Presnejšie sa dočkáme šiestich minút nového a vymazaného obsahu.

Film začína video-úvodom od režiséra Anthony Russa. Jeho brat, Joe Russo, sa neobjavil. Režisér v úvode ďakuje divákom za to, že si prišli pozrieť film Avengers: Endgame ešte raz. Bohužiaľ sme sa priamo od neho nedozvedeli ani to, prečo sa rozhodli dať film opäť do kín. Neskôr nasleduje samotný film, ktorý nemá žiadne zmeny.

Stan Lee

Zdroj: ign.com

Po filme prichádzajú potitulkové scény, ktorých sme sa pri finálnej verzii nedočkali. Celé to začína vzdaním holdu Stanovi Leemu, ktorý nás opustil v novembri minulého roku. Scéna je zložená z nahrávok zo zákulisia a toho, ako Lee točil svoje krátke scény do filmov (cameá). Herci z Marvel Cinematic Universe v nej rozprávali o ich spomienkach na túto komiksovú legendu.

Professor Hulk a Mysterio

Ďalej bola na rade očakávaná vymazaná scéna, ktorá sklamala takmer každého diváka. Presnejšie sa jedná o nedokončenú scénu, ktorá má asi 20 sekúnd a vidíme v nej Hulka. Vizuálne nedokončený Professor Hulk zachránil partiu detí z horiacej budovy. Potom si zobral k uchu mobil a povedal: “Steve aký?“. Toto pravdepodobne viedlo ku scéne z filmu, v ktorej sa Hulk, Ant-Man, Captain America a Black Widow stretli v reštaurácii.

Professor Hulk

Zdroj: polygon.com

Nakoniec prichádza klip z filmu Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorý bude mať premiéru už 3. júla. V ňom vidíme Nicka Furyho a Mariu Hill, ktorí sa prechádzajú po zničenom mestečku v Mexiku. Zapríčinil to samozrejme monštruózny Elementál, ktorý je vytvorený z hliny a kameňov. V tom prilieta Mysterio (aj s akvárkom na hlave) a hovorí: “Naozaj nechcete byť tohto súčasťou,” a vystrelí svoje zelené lasery po príšere. Kúsok z tejto scény sme videli aj v ukážkach.

Čo hovoríte na týchto šesť pridaných minút? Oplatí sa vám kvôli nim opäť navštíviť kino? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  5 dôvodov, prečo musíte vidieť novú drámu Dokonalá lož

  Filmy

  Mark Wahlberg je späť vo filme Uncharted. Zahrá si Nathana Drakea?

  Filmy

  S kým sa mal Thor pobiť v Avengers: Endgame a prečo Marvel tento súboj odstránil?

  Filmy

  Film The Walking Dead: Stretnú sa vo filme postavy Ricka a Daryla?

  Pridaj komentár