FilmyVýber šéfredaktora

ENDGAME: Smrť Black Widow mala vyzerať úplne inak! Mal ju zabiť Thanos?

Každým dňom sa dozvedáme stále viac a viac informácií ohľadom vymazaných scén z filmu Avengers: Endgame. V pôvodnej verzii scenáru sme sa napríklad mali dočkať spoločného dobrodružstva Iron Mana a Thora na Asgard. V inej scéne sme zas mali vidieť herečku Katherine Langford, ktorá si mala strihnúť staršiu verziu dcéry Tonyho Starka.

Fotka z natáčania ďalej prezradila, že vo filme mala byť scéna s Captain Marvel na planéte Vormir. Existuje teda hneď niekoľko scén, príbehových zvratov či častí scenára, ktoré sa nedostali do finálnej verzie filmu. Ďalším príkladom je potitulková scéna s Professorom Hulkom, ktorá sa premieta po návrate filmu Endgame do kín.

avengers: endgame black widow clint barton hawkeye ronin

Zdroj: agendasettingdiario.com

Ďalšia vymazaná scéna z Endgame

Na vyššie spomenutú planétu Vormir sa vrátime aj dnes. Práve tam boli postavy ako Gamora či Black Widow obetované pre získanie Kameňa duší. V Endgame sme na tejto planéte videli emotívnu scénu, v ktorej sa Natasha obetovala pre záchranu ľudstva. Herec Jeremy Renner (Clint Barton/Hawkeye) však prezradil, že ich scéna mala vyzerať úplne inak.

Na akcii Ace Comic-Con totižto prezradil, že pôvodne mal na Vormir zaútočiť samotný Šialený Titán Thanos. Táto scéna bola dokonca aj natočená, no režiséri Joe a Anthony Russovci sa nakoniec rozhodli, že ju nepoužijú. Neskôr teda nasledovali pretáčky celej sekvencie. Emotívna scéna so smrťou Black Widow tak bola natočená iba “šesť mesiacov dozadu“.

Zdroj: archive.4plebs.com

“Natočili sme to a bolo to veľmi rozdielne od toho, čo je vo filme teraz. Je to scéna, ktorú sme pretočili kvôli tomu, že bola omnoho komplikovanejšia, než tá, ktorá je teraz v Endgame. Bol tam útok, Thanos v nejakej lodi a niekoľko divných mimozemšťanov, ktorí tam dookola pobehovali. Bolo to moc komplikované, takže sme natočili scénu s rovnakou ideou, no tentokrát sme proste bojovali proti sebe kvôli spáchaniu samovraždy pre Kameň duší.”

Z jeho slov sa teda dá chápať, že cieľom oboch scén bola smrť Black Widow. Určite by teda bolo zaujímavé vidieť, ako Natasha a Clint bojujú proti Thanosovi a jeho armáde. No na druhú stranu, nedočkali by sme sa tak úžasnej a zároveň emotívnej scény.

Chceli by ste vidieť Thanosov útok na planétu Vormir? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Marvel odhaľuje tajné schopnosti Spider-Mana, ktoré mu daroval Iron Man

  Filmy

  Netflix odhalil ich 10 najpozeranejších originálnych filmov za posledný rok

  Filmy

  Aj Marvel vie sklamať... Toto je najväčšia chyba filmu Avengers: Endgame

  Filmy

  Jessica Jones a Daredevil v MCU? Neuveríte, kto tieto postavy stvárni

  Pridaj komentár