Donnie Yen nám v traileri filmu Enter the Fat Dragon ukázal, že bojové umenia ovláda aj s nadváhou

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Superstar zmiešaných bojových umení Donnie Yen sa vracia do akcie a prvý trailer k filmu Enter the Fat Dragon nám odhalil jednu zaujímavú novinku. Tentokrát to nebude len o svaloch, ale herec na seba navliekol oblek naplnený tukom.

Ťažko vysvetliteľná a chaotická upútavka k nadchádzajúcemu akčnému filmu sa podľa môjho názoru stretne okrem zmiešaných bojových umení vo svojom vnútri aj so zmiešanými pocitmi. Predsa len, nič takéto ste už zaručene dlho nevideli a miestami zavítate aj do žánru plného komédie.

Enter the Fat Dragon trailer: Tučný Donnie Yen opäť v akcii

Naozaj sa pozeráme na Donnieho Yena v obleku? Vyzerá to tak, ale to nič nemení na fakte, že to opäť roztočí vo veľkom štýle. Avšak trailer pôsobí miestami naozaj mätúco.

Za posledných 20 rokov modernej kinematografie sme si už mohli zvyknúť, že tvorcovia filmov to niekedy so strihmi mierne preháňajú. Tu sa však pozeráme na úplne nový level a úprimne verím, že samotný film nebude sympatizovať s trailerom.

Ako ste si mohli všimnúť vyššie, v jednom momente sa hlavný protagonista filmu nachádza tam a po žmurknutí vášho oka ho už vidíte na úplne inom mieste, ako nakopáva zadky neznámym týpkom. Predsa len, zmestiť do 89 sekúnd všetko potrebné nie je vôbec jednoduché a tak to aj dopadlo.

Enter the Fat Dragon trailer Donnie Yen
Zdroj: seattlescreenscene.com

Poriadna dávka zmiešaných bojových umení

Ukážka sa zameriava na bojové scény, ale dejovú líniu by ste sa snažili pochopiť len márne. Aj preto vám pomôžem a nižšie si môžete prečítať oficiálnu synopsu:

„Enter the fat dragon je veselá kronika udalostí, ktoré transformovali super-fit super-policajta Fallona Zhua (fenoména v bojových umeniach Donnieho Yena) na úradníka obľúbujúceho rýchle občerstvenie. Po zúfalej žiadosti starého kolegu, Zhu spája sily s majiteľom wok reštaurácie, aby spoločne vyriešili záhadnú vraždu. A práve Zhu bude mať posledné slovo, pričom sa pokúsi opäť získať svoju prácu a snúbenicu.“

Pôvodne sme sa o vzniku filmu dozvedeli ešte v roku 2017 a jedná sa o remake diela s identickým názvom, ktoré zrežíroval Sammo Hung. Ten zas parodoval iný film, ktorý vám už možno napadol v pamäti – Way of the Dragon s legendárnym Brucom Leem. Tentokrát však zavítate do zvláštnej akčnej komédie, a aj keď som vyššie napísal niekoľko negatívnych slov, podľa všetkého sa nudiť nebudete.

Čo hovoríte na prvý trailer k filmu Enter the Fat Dragon, v ktorom nechýba ani Donnie Yen? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -