Takto sa robí skvelá reklama! Herné štúdio Epic Games nám ukazuje, ako to spraviť lacno a efektívne!

Nenechajte si ujsť

Epic Games, vývojárske štúdio hier, ktoré stojí napríklad za titulmi ako Fortnite či Shadow Complex, nám opäť ukázalo, ako sa robí reklama! Celé to začalo jednou fotkou na internete. Čím presne nás herné štúdio prekvapilo tentokrát?

Ako sa robí reklama za málo peňazí?

V Epic Games naozaj dobre vedia, ako spraviť fungujúcu reklamu. Vidíme to už na počte hráčov hry Fortnite, ktorý je naozaj neskutočný. Pred pár dňami pridal fotograf Sela Shiloni z Los Angeles na Twitter príspevok, ako „náhodou“ našiel v kalifornskej púšti Durr Burger. Durr Burger je maskot jednej budovy z hry, no po odpálení rakety pred pár dňami zmizol. Samozrejme po uverejnení na sociálnej sieti sa hneď začal rozruch po celom internete. Sela má na fotke už 18 000 retweetov a až 75 000 páči sa mi to.

Reklama pokračuje ďalej!

Keď Epic Games videlo ako ľudia zareagovali na tento menší vtip a reklamu na novú sezónu Fortnite, ktorá mimochodom príde už vo štvrtok, rozhodli sa pokračovať. Po celej Európe tak ľudia teraz nachádzajú Lamy z hry. Našli sa už v Barcelone, Londýne, ale aj bližšie pri nás, a to v Kolíne nad Rýnom alebo napríklad aj vo Varšave. Lamy môžu naznačovať možno aj niečo viac ako odhalenie novej sezóny a dobrú reklamu, no čo presne, to zatiaľ nevieme.

reklama od Epic Games
Zdroj: reddit.com

Čo by mohli Lamy znamenať?

Ak znamenajú niečo viac, malo by ísť možno o nejaké nové lokácie alebo podobne. Všetko sú to však len dohady ľudí z internetu, takže takmer určite to nebude pravda. No už teraz je jasné, že reklama od Epic Games naozaj vyšla skvelo, keďže sa rieši po celom svete.

Čo si myslíte o takejto reklame od Epic Games? Bavíte sa ňou, alebo vám podobné žartíky neprídu vtipné? Napíšte nám váš názor do komentárov!

ZDROJpcgamer

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -