Epic Games znova rozdáva hry zadarmo. O aké hry sa jedná a ako ich získať?

Nenechajte si ujsť

Michal Sliusar
Michal Sliusar
Čauko, volám sa Michal a som študent na Polygrafickej. Mám 19 rokov a žijem v Bratislave. Mojím hobby su prevažne hry a medzi moje obľúbené patria tie od From Software. Milujem horori a to hlavne Body a Space horror. Obľubený umelci ? Lovecraft, Ito, Kojima, Joseph, Kubrick.

Od Epic Games sme sa dočkali už zopár skvelých hier, ktoré nám ponúkli celkom zadarmo. Pre tých, ktorí si to zatiaľ nevšimli, odporúčame pričítať náš článok. V ňom sme spísali celkový zoznam všetkých hier, ktoré toto štúdio ponúkalo. Epic Games nezaostáva ani tento týždeň a na spríjemnenie karantény nám ponúklo 3 indie hry zadarmo. O aké hry sa teda jedná a ako postupovať pre ich získanie?

Gone Home

Táto skvelá adventúra vás lapí svojím skvelým story-tellingom. Vžijete sa do kože mladej Lonnie, ktorá sa po roku vracia späť domov. Niečo ale nie je v poriadku, keď pri návrate zistíte, že celý dom je úplne opustený.

Vašou úlohou je rozlúštiť záhadu toho, čo sa doma stalo a prečo v ňom nikto nie je. Počas hrania sa bližšie spoznáte s hlavnou postavou Lonnie a rovnako zistíte viac aj o členoch jej rodiny. Na hre pracovali skutočne skúsení ľudia, medzi ktorých prácu patrí napríklad BioShock. Gone Home je pomerne krátka hra, čiže do nej nebudete musieť investovať dlhé hodiny a dá sa prejsť na jedno posedenie.

Drawful 2

Drawful 2 je dokonalá hra na párty. Premisa hry je jednoduchá, jeden hráč kreslí a ostatní hádajú, čo to je. Hru je možné prepojiť s mobilom a tak sa môže do hrania pripojiť každý, kto mobil vlastní. To by nemal byť v dnešnej dobe žiaden problém.

Hob

Akčná adventúra od tvorcov Torchlight 2 si vás získa krásnymi a detailnými vizuálmi. Hra má jednoduché RPG prvky a prezentuje sa celkom bez slov. Čo tým myslíme? V hre nenájdete žiaden dialóg. Prostredie, zbrane, nepriatelia a hlavná postava vám príbeh pomaly odhaľujú skrz rôzne animácie, farby a hlavne detaily.

Všetky tieto hry sú už dostupné zadarmo na Epic Games Store, kde vám stačí vlastniť účet, ktorého vytvorenie je celkom zadarmo.

Čoho sa ešte dočkáme?

Od 9. apríla si budete môcť zahrať hru Sherlock Holmes: Crimes and Punishments. Určite už je každému jasné, o čom táto hra je. Každý milovník detektívok si príde na svoje. Lúštenie hádaniek, puzzle segmenty ale aj poriadny kus akcie. Aj toto všetko vás v tejto hre čaká.

Na záver znova dodám, že sú všetky tieto hry zadarmo a po pridaní do vašej virtuálnej knižnice vám ostanú už navždy. Skutočne nie je čo stratiť. Epic Games neustále pridáva nové hry a preto vám tiež radím, aby ste ich web pravidelne kontrolovali. Samozrejme že vás budeme naďalej informovať o každej novinke.

Ktoré hry vám padli do oka a ktoré už aj vlastníte? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -