Seriály

Epizódy druhej série Stranger Things dostali nové názvy! Posledné tri však ostali tajomne zahalené…

Ťažko nájsť niekoho, kto sa neteší na koniec októbra. Okrem Halloweenu, samozrejme, prichádza aj druhá séria obľúbeného seriálu Stranger Things! Naposledy sme Vám priniesli nové fotky, ktorými si môžete skrátiť čakanie. Nezabúdajte, už iba pár týždňov! Dnes tu však máme trocha inú novinku. Totižto, názvy všetkých deviatich epizód boli odhalené už v úplne prvom teaseri, ktorý vlastne ešte len oznamoval to, že sa dočkáme aj druhej série. Tvorcovia série, bratia Dufferovci sa však neskôr vyjadrili, že sa tieto názvy ešte môžu zmeniť. Sú totižto pomerne dôležité a tak potrebuje každá časť svoje zaslúžené meno. A presne dnes je ten deň, kedy sme sa dočkali premenovania niekoľkých častí.

Toto oznámenie prišlo s novým videom, ktoré má ku každej časti korešpondujúci obrázok. Väčšina názvov sa teda zmenila, z pôvodného videa ostali iba dva.

 • Kapitola 1: MadMax
 • Kapitola 2: Trick or Treat Freak
 • Kapitola 3: The Pollywog
 • Kapitola 4: Will the Wise
 • Kapitola 5: Dig Dug
 • Kapitola 6: The Spy
 • Kapitola 7, 8 a 9 ostávajú zahalené

Ako sa zmenili názvy v porovnaní s prvým oznámením?

Jediné dva názvy, ktoré sa nezmenili, sú “MadMax” a The Pollywog“. Druhá časť sa pôvodne volala “The Boy Who Came Back To Life”, no jej názov bol zmenení na “Trick or Treat Freak“, pričom pravdepodobne práve táto epizóda bude tá “halloweenska”. Ďalšie názvy ako “Will the Wise“, “Dig Dug” a “The Spy” nahradili pôvodné “The Pumpkin Patch”, “The Storm” a “The Palace”. Posledné tri časti sa volali “The Secret Cabin”, “The Brain”, a “The Lost Brother”, no nové video ich názov zrušilo a ostávajú tajomne zahalené. Pravdepodobne by šlo o spoilery, ktoré by nám mohli pokaziť zážitok.

Dufferovci sa tak s názvami kapitol pekne pohrali, zatiaľ čo práve “Trick or Treat Freak“,”Dig Dug” a “The Spy” by nám čo-to mohli prezradiť. Pri Dig Dug vidíme fotku šerifa Hoppera, Trick or Treat Freak môže byť epizóda s postavami v Ghost Busters oblečkoch na Halloween a v The Spy by mohlo niečo Willa sledovať. Tajomstvo posledných troch dielov sa však odhalí už 27. októbra 2017 a my sa nevieme dočkať…

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Seriály

  V seriáli Westworld sa ukázal drak Drogon a scenáristi Game of Thrones. Čo to malo znamenať?

  Pridaj komentár