Boj o prežitie sa môže začať! Prvý trailer k filmu Escape Room: Turnaj šampiónov je opäť plný smrteľných pascí

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Sony zverejnilo prvý trailer k filmu Escape Room: Turnaj šampiónov, ktorý bude príbehovo nadväzovať na úspešný hororový hit Escape Room z roku 2019. V ňom sa skupina nevinných ľudí ocitla v nekonečnom bludisku naplneného hádankami a high-tech pascami. Po dvoch rokoch nastal čas vrátiť sa do úplne novej hry, s ktorou opäť zažijeme veľa napínavých a desivých momentov.

Pod scenár sa podpísali Will Honley, Oren Uziel, Maria Melnik a Daniel Tuch, ktorí sa pri písaní nechali inšpirovať príbehom od Christine Levafovej a Fritza Bohma. Do režisérskeho kresla opäť zasadol Adam Robitel (Insidious: Posledný kľúč) a jeho najnovší mysteriózny horor uvidíš v slovenských kinách od 15. júla 2021.

Trailer k filmu Escape Room: Turnaj Šampiónov

Najnovšia upútavka so sebou prináša pôvodné postavy, ktorým sa podarilo vylúštiť hádanky z prvého filmu. Zoey (Taylor Russell) a Ben (Logan Miller) si premyslia plán, ktorý ich má doviesť až k únoscom. Dozvedeli sa totižto, že spoločnosť vyrábajúca smrtiace únikové hry je ukrytá na Manhattene.

Ďaleko však nedôjdu a v metre ich vagón unesie rovnaká spoločnosť, tentokrát aj s novou posádkou – preživšími, ktorým sa taktiež podarilo uniknúť z iných miestností. Aby Zoey a Ben prežili aj v ďalšej hre, budú musieť spojiť sily so štyrmi novými postavami, ktoré si zahrali Carlito Olivero, Indya Moore, Holland Roden a Thomas Cocquerel.

Escape Room: Turnaj šampiónov trailer
Zdroj: Sony Pictures

Oficiálna synopsa:

„Escape Room: Turnaj šampiónov je pokračovaním kasového trháku, psychologického trileru ktorý desil divákov po celom svete. V tejto časti, šesť ľudí sa nechcene ocitlo uväznených v ďalšej sérii únikových miestností. Pomaly odhaľujú, čo majú spoločné, aby prežili… a zistili, že túto hru už všetci hrali.“

Nadviaže podľa teba film Escape Room: Turnaj šampiónov na úspech prvého filmu? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -