Univerzitná e-športová liga UniCup je späť, hrať sa bude League of Legends a CS:GO

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

UniCup, univerzitná e-športová liga pre študentov slovenských vysokých škôl, otvára brány novej sezóny s poradovým číslom päť. Na hráčov čakajú nové zmeny, ktoré prinesú rozdelenie ligy na dve samostatné úrovne a tak aj medzinárodné CS:GO superfinále v spolupráci s českou Esport ligou. Spomínané rozdelenie líg bude dvojčlánkové – UniCup Prestige League a UniCup Classic League. Obe ligy budú prebiehať v hrách League of Legends a CS:GO, avšak s menšími rozdielmi.

UniCup Prestige bude prvou ligou určenou pre najlepšie tímy z každej univerzity, pričom každá z nich dostane iba jeden slot. Pozvánku k tomuto slotu dostali priamo študentské e-športové organizácie, pôsobiace na danej univerzite. Tímy, ktoré svoju študentskú organizáciu nemajú, sa môžu do ligy prihlásiť do 7. 10. a uchádzať sa tak o vlastný slot. Najlepšie tímy tak budú bojovať o celkový prize pool 3.000 €. Pre League of Legends je určený prize pool 1.000 €, ktorý bude rozdelený medzi prvé tri miesta a pre CS:GO je tento prize pool zasa 2.000 €, o ktorý budú tímy bojovať v medzinárodnom superfinále.

UniCup
Zdroj: UniCup

UniCup Classic bude druhou ligou, ktorá bude prebiehať obdobným spôsobom ako predchádzajúce sezóny UniCupu. Budú sa do nej môcť zaregistrovať ľubovoľné univerzitné tímy, okrem tých, ktoré hrajú prvú ligu. Registrácie trvajú do 7. 10. a sú otvorené aj pre jednotlivcov, ktorí nemajú vlastný tím. Víťazi v tejto lige su odnesú vecné ceny v celkovej hodnote 2.400€ od partnerov ligy.

Všetky potrebné informácie a registrácie nájdete na webe www.lancraft.cz

Nezabudnite sledovať sociálne siete ligy:
Facebook
Instagram
Youtube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -