Eternals sa dočkajú pokračovania. Počas rozhovoru to náhodne prezradil jeden z hercov

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Patton Oswalt prezradil, že sa chystá Eternals 2

Azda najviac kritikmi aj divákmi nemilovaným filmom z dielne štúdia Marvel sa stali minuloročný Eternals. Aj keď sa občas nájdu ľudia, ktorým sa film páčil, väčšina ho jednoducho nemusela. Svedčili o tom aj nízke hodnotenia. Veľkým prekvapením je preto vyjadrenie herca menom Patton Oswalt, ktorý tvrdí, že sa máme dočkať pokračovania – Eternals 2.

Snímok nám predstavil novú rasu vesmírnych entít – Eternalov, ktorých vytvorili Celestiáli. Ide o rasu gigantov, ktorí vytvárajú vo vesmíre nové galaxie. Eternalov vyrobili ale preto, aby bojovali proti Deviantom, ďalšej vesmírnej, zvieratám podobne rase, ktorá šla proti plánom Celestiálov. Ako film na konci prezradil, Celestiáli Eternalov posielali na planéty, ktoré potrebovali zaľudniť, aby vznikol nový Celestiál.

Eternals
Zdroj: wall.alphacoders.com

Pokračovania by sa mala zhostiť režisérka jednotky

Šlo o bežný kolobeh, aby vesmír mohol pokračovať a prosperovať. Aj Zem mala slúžiť ako rodisko ďalšieho Celestiála, no nová vodkyňa skupiny Etetrnalov na Zemi, Sersi (Gemma Chan), tomu s pomocou ostatých zabránila. Film mal aj napriek horšiemu prijatiu skvelé herecké obsadenie – Angelinu Jolie, Kita Haringtona, Salmu Hayek či Richarda Maddena.

V jednej z potitulkových scén sa ukázali ešte dvaja nečakaní herci – Harry Styles ako Eros/Starfox a Patton Oswalt ako troll Pip. Práve druhý menovaný prezradil v jednom z rozhovorov, že sa dočkáme aj pokračovania tohto MCU filmu. Podľa jeho slov to bolo už ohlásené, pričom do režisérskej stoličky druhej časti by sa mala opäť vrátiť oscarová režisérka Chloé Zhao:

Oznámili, že bude pokračovanie Eternals, Chloé Zhao ho bude režírovať. Tak dúfam, že tam bude viac dobrodružstiev Starfoxa a Pipa.

Štúdio film možno oficiálne oznámi na D23 Expe

Je zaujímavé, že sa takúto dôležitú informáciu dozvedáme z úst herca cez bežný rozhovor. Štúdio si zvyčajne oznámenia necháva na rôzne veľké udalosti, ku príkladu Comi-Con v San Diegu, na ktorom aj tento rok urobili veľa oznámení. Je ale dosť možné, že to len povedali hercom, pričom veľké prehlásenie o pokračovaní si nechávali na udalosť zvanú D23 Expo.

Patton Oswalt troll Pip
Zdroj: comicbook.com

Ide udalosť štúdia Disney, počas ktorej sa okrem iného aj prezrádzajú novinky týkajúce sa ich projektov. Oznamujú sa teda aj veľakrát nové filmy, napríklad aj od štúdia Marvel. Ich Fáza 6 je totižto takmer úplne prázdna a tak je dosť možné, že Eternals 2 ohlásia ako jeden z jej projektov. Či to tak naozaj bude sa dozvieme 9.-11. septembra 2022, kedy sa D23 Expo bude konať.

Čo vravíte na toto oznámenie? Potešilo vás to, alebo vás Eternali a ich svet veľmi nezaujíma?

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -