KVÍZ – Ktorý Eternal z najnovšieho Marvel filmu si ty? Otestuj sa v našom kvíze a zisti to

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Eternals kvíz

Novým MCU projektom je už pár dní film Eternals. Snímku, ktorú kritici zahrnuli negatívnymi recenziami, diváci milujú. Príbeh nás berie 7 000 rokov dozadu, kedy na našu Zem prišli Eternali. Ich úlohou bolo chrániť túto planétu pred nepriateľskými Deviantmi. Dnes sme si pre vás pripravili kvíz, v ktorom zistíte, ktorý člen tejto ochraňujúcej rasy Eternals ste vy. Bude to vtipný Kingo, mocný Ikaris alebo bojovná Thena?

Eternals na veľké plátno priniesla oscarová režisérka Chloé Zhao. Jeden z najdlhších Marvel filmov nám prináša zaujímavý dej a krásne scény, ktoré dopĺňajú skvelé herecké výkony. V hlavných úlohách vidíme hercov ako Angelina Jolie, Don Lee, Barry Keoghan, Lauren Ridloff, Richard Madden, Gemma Chan, Salma Hayek, Brian Tyree Henry, Kumail Nanjiani, Lia McHugh a Kit Harington.

Eternals recenzia
Zdroj: Marvel Studios

Spoznajte všetkých desiatich Eternalov

Snímka sa zamerala na desať členov tejto božskej rasy so silnými schopnosťami. Ich spirituálnou vodkyňou je Ajak, ktorá dokáže pomocou kozmickej energie liečiť zranených Eternalov aj ľudí. V bojoch ju však zastupuje taktický líder Ikaris, ktorý je veľmi mocný, dokáže lietať a strieľať lasery z očí. Je zamilovaný do Sersi, ktorá dokáže premieňať neživú hmotu.

Taktiež zo všetkých Eternalov miluje ľudí najviac práve ona. Je dobrou priateľkou so Sprite, ktorá zas večne vyzerá ako dieťa, no je tiež skvelá rozprávačka príbehov a jej schopnosťou je tvorba ilúzií. Ilúziami sa začal neskôr živiť Kingo, z ktorého sa rokmi stala veľká bollywoodska herecká hviezda. Inak je však odvážny bojovník, ktorý strieľa energiu z rúk. Rovnako dobrou bojovníčkou ako on je aj Thena.

Eternals
Zdroj: wall.alphacoders.com

Táto „bohyňa vojny“ si dokáže z kozmickej energie vytvoriť akúkoľvek zbraň, na ktorú pomyslí. Trpí však nebezpečnými výpadkami pamäti, kvôli čomu šla do exilu. Spolu s ňou išiel aj je partner Gilgamesh, ktorý sa o ňu stará. Jeho schopnosťou je tvorba energetických štítov okolo rúk a zápästí. Vďaka tomu má ešte väčšiu silu a zapísal sa do mnohých príbehov ako veľký bojovník.

Svojím spôsobom do exilu šiel aj Phastos, ktorý si založil rodinu. Pôvodne však bol technopat skupiny, čo znamená, že dokázal ovládať techniku a stroje pomocou mysle. Myseľ používa aj Druig, ktorý namiesto strojov dokáže ovládať ľudí. Druig nesúhlasí s tým, ako im bolo dovolené interagovať s ľuďmi. A poslednou členkou je Makkari, ktorá je hluchá. Je ale superrýchla a tak jej aspoň nevadí sonický tresk po prekonaní rýchlosti zvuku.

Kvíz

Ktorý zo vznešených Eternalov vám vyšiel ako výsledok v kvíze? So svojím výsledkom sa podeľte na sociálnych sieťach!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -