Film Eternals dostáva nový trailer, ktorý nám konečne odhaľuje aj záporákov a mnoho nových záberov

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Jedným z filmov, na ktoré sa tento rok určite tešíme, je aj Eternals. Pôjde o jeden z desiatich tohtoročných MCU projektov, no výnimočný je aj tým, že ho režírovala už oscarová režisérka Chloé Zhao. Do vydania filmu je ešte čas, a tak nás štúdio zatiaľ potešuje len promo materiálmi. Takým je aj nový trailer na film Eternals, ktorý predstavuje záporákov filmu, použitie superschopností a celkovo viac nových scén.

Vo filme sa nám predstaví nová skupinka kozmických superhrdinov, ktorých nebude vôbec málo. V týchto rolách uvidíme Richarda Maddena (Ikaris), Gemmu Chan (Sersi), Kumaila Nanjianiho (Kingo), Angelinu Jolie (Thena), Dona Leeho (Gilgamesh), Salmu Hayek (Ajak), Lauren Ridloff(Makkari), Briana Tyree Henryho (Phastos), Liu McHugh (Sprite) a Barryho Keoghana (Druig). Vo filme bude mať dôležitú rolu aj Kit Harington (Black Knight).

Nový trailer na film Eternals

Trailer je plný nových, ešte nevidených scén. Odhaľuje nám, prečo doteraz Eternals nezasahovali do ľudských sporov a dokonca aj prečo nemohli zasiahnuť do boja proti Thanosovi. Majú totiž príkaz z hora (zrejme od rasy Celestials, pričom jedného člena sme tiež mohli vidieť), že môžu zasiahnuť len vtedy, ak budú Zem chrániť pred inou kozmickou rasou zvanou Deviants.

Tých sme konečne videli, pričom ide o zvláštne zvieracie hybridné stvorenia. Ich vodcom je Kro, s ktorým v traileri bojovala Thena, a s ktorým vraj mala kedysi vzťah. Dozvedáme sa však aj to, že Deviants sa na Zem rozhodli prísť po tom, ako lusknutie s Kameňmi nekonečna vyvolalo akúsi energetickú reakciu, na ktorú zareagovali. Eternals sa tak po rokoch musia opäť spojiť, aby ochránili ľudstvo.

Eternals plagát
Zdroj: marvel.com

S trailerom prišiel aj nový plagát, ktorý ste mohli vidieť vyššie. Späť ale k traileru, v ktorom bolo aj veľa akčných scén s Eternals a ich superschopnosťami. Videli sme napríklad Ikara vrhať lasere z očí, Thenu vytvárať zbrane z ničoho, Kingovo strieľanie energie z rúk či Makkarinu superrýchlosť. Film si na Slovensku pozrieme na veľkom plátne v kinách už od 4. novembra 2021.

Čo vravíte na najnovší trailer? Tiež sa už neviete dočkať, čo nové nám v novembri tento film prinesie a ukáže? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: ew.com, ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -