Uniknuté fotografie z natáčania filmu Eternals odhaľujú Angelinu Jolie v koži Theny

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu sme sa dozvedeli, že budúci rok uvidíme v Marvel Cinematic Universe iba dva filmy. Jedným z nich bude sólovka Black Widow, zatiaľ čo tým druhým bude tímovka The Eternals. Neskôr nasledovala Disney akcia D23, ktorá nám odhalila kompletné herecké obsadenie druhého spomenutého filmu.

Herecký ansámbel vyzerá nasledovne – Richard Madden ako IkarisGemma Chan ako SersiAngelina Jolie ako ThenaSalma Hayek ako AjakMa Dong-Seok ako Forgotten OneLauren Ridloff ako MakkariBrian Tyree Henry ako PhastosLia McHugh ako SpriteBarry Keoghan ako Druig a Kumail Nanjiani ako Kingo.

Eternals novinky
Zdroj: twitter.com

Pôvodne sme si mysleli, že jednu z najhlavnejších postáv filmu – Sersi – stvárni herečka Angelina Jolie. Nakoniec však vysvitlo, že ju stvárni Gemma Chan, zatiaľ čo Angelinu uvidíme v koži Theny. To potvrdzujú aj uniknuté fotografie z natáčania filmu The Eternals, ktoré práve prebieha v Anglicku.

Herečka má nasadenú blond parochňu a vyzerá to tak, že pokladá niekoho popol do jazera. Bez bližšieho kontextu samozrejme nedokážeme identifikovať, že o čo sa vôbec jedná. V komiksoch je Thena jednou z najsilnejších členov tímu Eternals. Jej silou je schopnosť ovládať kozmickú energiu, vďaka ktorej dokáže dosiahnuť nezraniteľnosť a nesmrteľnosť.

 

Kto sú The Eternals?

Vesmírny tím The Eternals by sa dal najlepšie porovnať so známymi Strážcami Galaxie. Táto skupina sa vôbec po prvýkrát objavila na stránkach komiksov ešte v roku 1976 a vytvorila ich legenda Jack Kirby.

Ide o tím takmer nesmrteľných hrdinov, ktorých vytvorili kozmické stvorenia s menom Celestials. Tie boli v MCU spomenuté už niekoľkokrát. Ich nepriateľmi sú takzvaní The Deviants, s ktorými už tisícky rokov bojujú o titul nadradenej rasy.

Film The Eternals uvidíme už 6. novembra 2020. Tak čo, tešíte sa naň?

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -