Zendaya sa už o pár dní vráti ako Rue do druhej série seriálu Euphoria. Pripravuje nás na to oficiálny trailer

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Zendaya nedávno zahviezdila v novom filme Spider-Man: Bez domova, no už začiatkom roka sa ukáže v pokračovaní ďalšieho známeho projektu. Oceňovaný a obľúbený seriál Euphoria totiž už čoskoro dostane druhú sériu a Zendaya, ako inak, v ňom hrá hlavnú rolu. Euphoria dostala aj oficiálny trailer, ktorý ukazuje, že pre hlavnú postavu bude druhá séria ešte možno ťažšia ako prvá.

Seriál zatiaľ odvysielal jednu sériu pozostávajúcu z ôsmich častí a k tomu vydal ešte dve špeciálne vianočné časti. Okrem Zendaye sa do ďalšej série vrátia Hunter Schafer, Storm Reid, Jacob Elordi alebo Sydney Sweeney. Ďalej uvidíme hercov a herečky ako Eric Dane, Angus Cloud, Algee Smith, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton či Dominic Fike.

Trailer – Druhá séria seriálu Euphoria

Trailer nám ukazuje, že v druhej sérii bude kopec drámy, sporov, ale aj lásky. Hneď zo začiatku vidíme Rue, ktorá za sebou ťahá tajomný kufor na akési stretnutie závislých anonymov. Kufor vidíme neskôr v traileri niekoľkokrát a zdá sa, že si jeho obsah mladé dievča nadovšetko cení. Sú v ňom takmer stopercentne drogy, avšak nie je isté, či sú pre Rue, alebo sa z nej stal dealer.

Okrem nej vidíme aj ďalšie postavy ako Jules, priateľku Rue z prvej série, Aliho, sponzora Rue z vianočnej časti či Natea a Cassie, medzi ktorými zrejme začína nový vzťah. Zahliadneme aj Leslie Bennett, matku Rue, ktorá so svojou dcérou neustále háda. Čo ale ďalej vidíme v traileri je mix strát, hádok, závislostí, lások či nových outfitov, ktoré si nenájdu pochopenie u kamarátok.

Euphoria druhá séria plagát
Zdroj: instagram.com

Tvorcovia teda do druhej série dali presne to, vďaka čomu sme milovali tú prvú. A teda reálny pohľad na mladých ľudí. Hlavne to, čím všetkým si musia prejsť, či už sa to týka tínedžerských čias, mladej lásky alebo závislostí na rôznych látkach. Druhá séria začne vychádzať už za pár dní, konkrétne 9. januára 2022, na streamovacej platforme HBO. Oficiálna synopsa tejto série znie takto:

Uprostred preplnených životov v mestečku East Highland musí sedemnásťročná Rue nájsť nádej počas toho, ako sa snaží vyrovnávať tlaky lásky, straty a závislosti.

Pozriete si druhú sériu seriálu Euphoria, ktorá vyjde zhruba o týždeň? Dajte nám to vedieť dole do komentárov.

Zdroj: hollywoodreporter.com, vulture.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -