Emočne nabitý seriálový hit Eufória z produkcie HBO dostane 3. sériu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dramatický seriál so silnými emóciami v hlavnej úlohe so Zendayou (Duna) od Sama Levinsona ani zďaleka nekončí. Tretia séria populárneho seriálu Euphoria z produkcie HBO dostala zelenú. A určite sa zhodneme na tom, že po úspechu prvej a druhej série sa takýto krok dal očakávať.

Druhá séria naďalej láme rekordy v sledovanosti na HBO aj HBO Max. Do dnešného dňa si jej premiéru pozrelo viac ako 14 miliónov divákov na všetkých platformách HBO a toto číslo sa v najbližších mesiacoch ešte s veľkou pravdepodobnosťou zvýši.

Tretia séria dramatického seriálu Euphoria od HBO bola oficiálne potvrdená

Euphoria druhá séria trailer
Zdroj: youtube.com

V poslednej sérii bola opäť stredobodom pozornosti Rue (Zendaya), ktorá sa po nie moc pozitívnej skúsenosti s Jules (Hunter Schafer) snaží nájsť nové zázemie. Po návrate do školy však musí čeliť staronovým prekážkam, či už pri triezvosti od drog alebo vo vzťahu so životnou láskou Jules, ktorej sa tak ľahko nedokáže vzdať. Napätie stúpa aj medzi Nateom (Jacob Elordi), Maddy (Alexa Demie) a Cassie (Sydney Sweeney), zatiaľ čo sa Lexi (Maude Apatow) vydáva na nové „dobrodružstvo“.

V seriáli taktiež účinkujú Nika King, Eric Dane, Angus Cloud, Algee Smith, Barbie Ferreira, Javon Walton, Dominic Fike, Storm Reid a Austin Abrams. Druhá séria je stále ešte len v polovici a posledná 8 epizóda dorazí na HBO koncom mesiaca 27. februára 2022.

Scenárista, režisér a výkonný producent Sam Levinson sa môže pochváliť kriticky a kultúrne úspešným hitom, ktorý má na svojom konte niekoľko významných ocenení. Prvá séria si odniesla domov až tri ocenenia na Primetime Emmy 2020, vrátane zisku ocenenia pre Zendayu za jej stvárnenie hlavnej postavy. Na prázdno neobišla ani druhá séria, ktorá získala ocenenia za makeup a vynikajúcu hudbu. Už len dúfať, že tretia séria si taktiež získa srdcia fanúšikov.

Potešila ťa informácia, že na HBO dorazí aj tretia séria skvelého seriálu Euphoria? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -