Film Extraction 2 sa začne natáčať túto jeseň. Aké sú plány tejto akčnej franšízy od Netflixu?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Akčný film Extraction sa stal v karanténnom období minulého roka únikom z reality a Netflix si vďaka tomuto výtvoru pripísal na svoje konto vznik novej franšízy. Tá sa bude samozrejme rozširovať o niekoľko dalších filmových projektov, a ako uvádza režisér Sam Hargrave, Extraction 2 započne natáčanie už v druhej polovici 2021.

Extraction
Zdroj: imdb.com

Extraction 2 uvidíme na Netflixe v roku 2022

„Stále platí, že sa Extraction 2 začne natáčať na jeseň, čaká sa však na COVID. Ten v súčasnosti predstavuje problém, ale snažíme sa posunúť vpred. Joe (Russo) stále dokončuje scenár. Sme nadšení z toho, kedy si ho prečítame. Čítal som rôzne iterácie, ale aj tak som zvedavý, čo z toho nakoniec bude. Keď sa vrátim do kresla, dúfam, že prinesieme ďalšie skvelé akčné dobrodružstvo v Extraction univerze,“ uviedol režisér Sam Hargrave pre Collider.

Extraction môžeme považovať za veľmi dôležitý projekt hlavne pre herca Chrisa Hemswortha, pretože je to jeho prvý významný hit mimo MCU. Okrem toho obsahuje nový štandard prevedenia akčných bojových sekvencií a odvážne kaskadérske kúsky. No ako sa s nimi produkcia popasuje tentokrát je otázne, pretože takáto príprava si vyžaduje na pľaci obrovský počet ľudí a to momentálne sociálne distančné opatrenia nedovoľujú.

Extraction 2 Netflix
Zdroj: nytimes.com

Aké sú plány nového filmového univerza Extraction?

Pokračovanie akčného hitu od Netflixu nebude ani zďaleka obsahovať len jeden filmový projekt. Už dávnejšie nás režisér potešil informáciou, že okrem filmov z hlavnej dejovej línie sa máme v nasledujúcich rokoch pripraviť na príchod niekoľkých spin-offov. Viac informácií prezradil Hargrave:

„Pokiaľ ide o moje osobné angažovanie, chcel by som sa pri projektoch zapojiť čo najviac, ale tiež nechcem byť chamtivý. Je tu veľa ďalších talentovaných filmových tvorcov, ktorí by mali jedinečné vízie a chceli by do franšízy priniesť niečo nové a čerstvé… Čo by divákov nadchlo, keď to uvidím ako fanúšik. Som zvedavý, kam posunieme úroveň akcie.“

Prvý film z novej franšízy sa ukázal ako obrovský hit, čo samozrejme diváci očakávajú aj od nadchádzajúceho pokračovania. Okrem Hemswortha sa vo filme Extraction 2 objavia herci ako Rudhraksh Jaiswal, Manoj Bajpayee, Randeep Hooda, Pankaj Tripathi, Derek Luke, Marc Donato a David Harbour. Dátum vydania zatiaľ nepoznáme, ale podľa všetkého ho uvidíme na Netflixe v roku 2022. O všetkých aktualizáciách vás budeme informovať.

Čo hovoríte na akčné pokračovanie Extraction 2 od Netflixu, ktoré by malo započať natáčanie už túto jeseň? Páčia sa vám plány na vznik nového univerza? Názor nám môžete zanechať dole v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -