Tyler Rake vstal z mŕtvych a v novom traileri sa prebojováva ďalšou náročnou misiou

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Akčné filmy patria k obľúbeným žánrom azda od ich vytvorenia. V každom novom desaťročí prinesú tvorcovia do žánru niečo nové, čo ho opäť ozvláštni a urobí dané filmy populárnymi. V dnešnej dobe to sú najmä zaujímavo a pútavo točené bojové scény, ktoré nám ukazuje aj teaser trailer na film Extraction 2. Ide o pokračovanie od Netflixu, ktorého prvá časť zožala veľkú slávu.

Chris Hemsworth sa v prvom filme ukázal ako žoldnier Tyler Rake. Rake bol bývalým vojakom, avšak rôzne životné a osobné cesty ho zaviedli na cestu žoldniera. V prvej časti dostal za úlohu vyslobodiť mladého syna indického drogového bossa z rúk nepriateľa. Zvrtne sa tam však viacero vecí a nakoniec musí Rake bojovať nielen o život chlapca, ale aj o svoj vlastný.

Extraction 2 dostáva prvý teaser trailer

A nakoniec zomiera. Teda, aspoň sme si to mysleli, kým Netflix neoznámil tvorbu druhej časti. Ako nám napovedá aj trailer, Rake bol chvíľu klinicky mŕtvy, no prežil. A teraz sa chystá na ďalšiu misiu, ktorá však bude rovnako ťažká ako tá predošlá. Vidíme to na bojovej scéne, počas ktorej sa snaží zachrániť ženu. Do toho má však rôzne flashbacky z toho, ako ho zachránili a bol v nemocnici.

Žena, ktorú zachraňuje, je rodina gruzínskeho nemilosrdného bossa. To je však nateraz všetko, čo o jeho misii alebo o samotnom filme vieme. A možno to je aj všetko, čo potrebujeme vedieť. Dá sa totiž predpokladať, že ako pri prvom filme, aj tu dostal misiu, ktorá sa nakoniec skomplikuje. Rake tak bude musieť opäť využiť všetky svoje prednosti a kontakty.

extraction 2 odlišné
Zdroj: thedigitalfix.com

Okrem Heswortha sa ďalej môžeme tešiť na hercov a herečky ako Golshifteh Farahani, Adam Bessa, Daniel Bernhardt či Tinatin Dalakishvili. Film sa natáčal len pár mesiacov dozadu aj u našich bratov Čechov, konkrétne v ich hlavnom meste – Prahe. Tá sa pomaly stáva veľmi obľúbeným miestom filmárov, keďže sa v nej natáča čoraz viac akčných filmov. Extraction 2 je však už hotový a na streaming príde 16. júna 2023.

Čo hovoríte na prvé zábery z očakávaného pokračovania?

Zdroj: digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -