Zac Efron sa predstavuje ako sériový vrah Ted Bundy v novom traileri na film Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ďalší trailer na film Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile je tu!

Ak vás fascinujú filmy o sériových vrahoch, už o mesiac sa dočkáte naozajstnej lahôdky. Film Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile, ktorý sa zaoberá slávnym americkým zabijakom Tedom Bundym a bol skvelo ohodnotený na filmových festivaloch, už 3. mája odpremiéruje na streamovacej službe Netflix.

O réžiu sa postaral Joe Berlinger, ktorý sa pre Netflix postaral o štvordielny dokument Conversations with the killer: The Ted Bundy Tapes. Ak tu teda niekto naozaj pozná príbeh tohto šarmantného zabijaka, je to práve on. Hlavnou hviezdou sa stal Zac Efron, ktorý už v traileri podáva fantastický výkon a na Bundyho sa extrémne podobá.

Príbeh Teda Bundyho patrí spomedzi sériových vrahov medzi tie najzaujímavejšie. Išlo o mladého študenta práva, na ktorého by nikto v živote netipoval, že by mohol zavraždiť vyše 40 žien v rôznych štátoch USA (40 potvrdených, vraví sa že ich bolo okolo stovky). Jeho obeťami sa stali mladé študentky ale aj deti, ktoré znásilňoval a neskôr zakopával v lesoch. Patril medzi najhľadanejších zločincov v USA a dokonca sa mu podarilo dvakrát ujsť z väzenia.

Celý čas tvrdil, že je nevinný a keďže na seba vedel upútať pozornosť, jeho výsluchy boli verejné. Bundy sa na nich sám obhajoval ako advokát. Vo filme sa objavia ešte herci Lily Collins, Kaya Scodelario a Jim Parsons. Jedného z policajtov si dokonca zahrá člen kapely Metallica, James Hetfield. V USA film zažije aj limitovanú premiéru v kinách, vo svete ho však uvidíme iba na Netflixe.

Zaujal vás trailer na film Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile? Poznáte príbeh Teda Bundyho? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: netflix.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -