Dočkali sme sa. Hra F1 22 dostane funkciu, ktorú si hráči od Codemasters vyžadujú už dlhé roky

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Cross-Play prichádza do F1 22

Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou, herný simulátor F1 22 dostane už čoskoro plnú podporu funkcie Cross-Play. Britskí vývojári z Codemasters nie sú vo vodách Cross-Platform hrania žiadnymi nováčikmi, no fanúšikovia Formuly 1 na svoju integráciu medzi platformami stále čakali. To sa už čoskoro zmení, zo spolupráce Codemasters a EA vzíde táto funkcia už v auguste.

Presný dátum zatiaľ nepoznáme, no tím vývojárov bude integráciu testovať už neskôr tento mesiac – medzi 12. a 14. augustom prebehnú beta testy. Tie budú spočiatku fungovať v móde Social Race a kariére pre dvoch hráčov.

F1 22
Zdroj: formula1.com

Keď Cross-Play naplno implementujú, hráči na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S budú schopní pretekať medzi sebou. Samozrejme, ako v iných hrách, aj tu bude hranie medzi platformami voliteľnou funkciou. Lee Mather z Codemasters ju popísal nasledovne:

„Cross-Play spája všetkých našich hráčov a umožňuje im urovnať skóre, kto je najlepší pretekár na všetkých platformách. Cross-Play nám tiež umožňuje vytvárať lepšie príležitosti na vytváranie pretekov, aby hráči mohli súťažiť s konkurenčnými pretekármi s podobnými vlastnosťami.“

REWIND Simracing Series

Pokiaľ ste fanúšikmi Simracingu, nezabudnite sledovať našu vlastnú ligu v hre F1 22REWIND Simracing Series. Tiež sa môžete pripojiť na náš Discord a stať sa jedným z našich pretekárov. Všetky dôležité odkazy nájdete v tomto vlákne:

https://linktr.ee/rewindsimseries

Najbližšie preteky sa konajú na austrálskom okruhu Albert Park Circuit, komentovaný stream prebehne 14. augusta 2022. Sponzorom aktuálnej sezóny je Home-Deco.cz, výrobca drevených pretekárskych okruhov Formuly 1 – ktoré sú zároveň cenami pre pretekárov našej série.

Tešíte sa na integráciu Cross-Play do hry F1 22? Aká ďalšia funkcia vám v titule ešte chýba? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -