OdporúčameOFFOstatné

AKTUÁLNE: Facebook má ďalší obrovský výpadok!

V dnešnej dobe sa všetko točí okolo sociálnych sietí. Cez Facebook pritom nielen komunikujeme s kamarátmi a rodinou, no mnohí z nás cez neho aj pracujú. Pre takýchto ľudí je kritické, aby táto sociálna sieť bola spoľahlivá a bez závad – to sa však v tomto prípade ani zďaleka nedá povedať. Dnešný Facebook výpadok totižto postihol práve ľudí, pre ktorých zdieľanie príspevkov znamená obsah náplne práce. Čo sa deje?

výpadok facebooku

Zdroj: pluspng.com, zdnet.com

Facebook výpadok

Začalo to tým, že sme si o 21:00 všimli, že nám nejde pridať príspevok na náš Facebook fan page. V zmätku sme riešili, čo sa mohlo stať a báli sme sa najhoršieho – že nám pozastavili právo na prispievanie. Trošku sme teda zabŕdali, lebo nám to nešlo do hlavy. Žiadne podmienky používania sme stránkou REWIND.sk neporušili, preto sme začali rýpať.

Rýchlo sme zistili, že ani zďaleka nie sme jediní, kto má tento problém. Ako sa totiž ukazuje, podobnej situácii čelia aj ďalšie facebookové stránky po celom svete. Mapu hlásení problémov môžete sledovať na tomto odkaze.

Tvorba príspevkov je dôležitou vecou pre prakticky každú facebookovú stránku. My osobne máme to šťastie, že môžeme byť s plánovaním vtipných obrázkov flexibilní, iné, väčšie firmy však tento luxus nemusia mať. Momentálne tak prichádzajú o veľké peniaze.

AKTUALIZÁCIA: Všetko opäť funguje tak, ako má!

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  Pridaj komentár