AKTUÁLNE: Facebook má ďalší obrovský výpadok!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

V dnešnej dobe sa všetko točí okolo sociálnych sietí. Cez Facebook pritom nielen komunikujeme s kamarátmi a rodinou, no mnohí z nás cez neho aj pracujú. Pre takýchto ľudí je kritické, aby táto sociálna sieť bola spoľahlivá a bez závad – to sa však v tomto prípade ani zďaleka nedá povedať. Dnešný Facebook výpadok totižto postihol práve ľudí, pre ktorých zdieľanie príspevkov znamená obsah náplne práce. Čo sa deje?

výpadok facebooku
Zdroj: pluspng.com, zdnet.com

Facebook výpadok

Začalo to tým, že sme si o 21:00 všimli, že nám nejde pridať príspevok na náš Facebook fan page. V zmätku sme riešili, čo sa mohlo stať a báli sme sa najhoršieho – že nám pozastavili právo na prispievanie. Trošku sme teda zabŕdali, lebo nám to nešlo do hlavy. Žiadne podmienky používania sme stránkou REWIND.sk neporušili, preto sme začali rýpať.

Rýchlo sme zistili, že ani zďaleka nie sme jediní, kto má tento problém. Ako sa totiž ukazuje, podobnej situácii čelia aj ďalšie facebookové stránky po celom svete. Mapu hlásení problémov môžete sledovať na tomto odkaze.

Tvorba príspevkov je dôležitou vecou pre prakticky každú facebookovú stránku. My osobne máme to šťastie, že môžeme byť s plánovaním vtipných obrázkov flexibilní, iné, väčšie firmy však tento luxus nemusia mať. Momentálne tak prichádzajú o veľké peniaze.

AKTUALIZÁCIA: Všetko opäť funguje tak, ako má!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -