„Za mojich priateľov!“ Celovečerák Fairy Tail: Dragon Cry prichádza s prvým trailerom!

Nenechajte si ujsť

My sme mágovia z Fairy Tailu! Veta, ktorá nám hneď na začiatku traileru Fairy Tail: Dragon Cry privodí zimomriavky! Natsu a jeho rev!

Na epickosti sa veru nešetri, Natsu sa hneď v úvode traileru utrhá z reťazov a jediná, kto sa ho snaží ukľudniť je vystrašená Lucy. Erza zvoláva všetkých do boja a Grey, Wendy, Gajeel a ostatní priatelia sa vrhajú do spárov nového nebezpečia!

Autor mangy, Hiro Mashima, spomenul, že pre snímku nakreslil 193 strán storyboardov, sám poslúži ako hlavný producent a sám vymyslel aj tri úplne nové postavy, ktoré budú vystupovať jedine v pripravovanom filme. Jednať sa bude o krásnu slečnu Sonyu, diabolského a silného Zasha a Animusa, ktorý skrýva viac, než sa na prvý pohľad zdá. Ukľudňujúcou správou pre fanúšikov určite bude, že sa kompletne navrátia všetci dabéri z klasických anime sérií. Na nové hlasy si tak zvykať nemusíme. Tešíte sa? Čo vravíte na Natsuovu dračiu formu, ktorú nám predvádza plagát? Myslíte, že ju naplno ovládne? Alebo ona ovládne jeho…

Natsu Dragneel s polovičnou dračou formou.
Natsu Dragneel s polovičnou dračou formou, Zdroj: imdb.com

A o čom tento „celovečerák“ vlastne bude?

Dragon Cry je magický artefakt, uchovaný v chráme v kráľovskom meste Fiore. Artefakt, ktorý má dostatok energie na zničenie sveta, bol ale ukradnutý zradcom kráľovstva, Zashom a odovzdaný kráľovi kráľovstva Stelly, Animusovi. Žiadosť o vypátranie a znovuzískanie Dragon Cry bola prijatá mágmi z Fairy Tailu: Natsuom, Lucy, Happym, Greyom, Erzou, Wendy a Carlou. Tí počas prenasledovania Zasha prenikajú do kráľovstva Stelly a počas svojej misie stretávajú aj Animusovu pomocníčku, Sonyu.
Čo plánuje Animus s Dragon Cry? Sonya chce zachrániť svoju krajinu, aké tajomstvo potom ukrýva? Fairy Tail sa teda opäť bez zábran vrhá proti nebezpečenstvu, ktoré znova ohrozuje svet!

Tatsuma Minamikawa (režisér epizód pre Aldnoah.Zero, Attack on Titan, Haganai NEXT) sa o film postará na A-1 Pictures. Shoji Yonemura sa vracia z predchádzajúcich dvoch televíznych anime seriálov a preberá scenár, Yuuko Yamada (hlavný režisér animácie pre Hakkenden: Eight Dogs of the East, Persona 3 the Movie #3: Falling Down) je dizajnér postáv a hlavný režisér animácie. Yasuharu Takanashi sa vracia z predchádzajúcej série Fairy Tail Zero a postará sa o hudobné spracovanie. O distribúciu sa postará spoločnosť GAGA.

fairy tail dragon cry trailer
Plagát k pripravovanému filmu, Zdroj:http://www.animenewsnetwork.com

Dátum premiéry v japonských kinách je 6.6. 2017. My si na preklad počkáme trošku dlhší čas. No čo poviete? Tešíte sa? Od poslednej časti Fairy Tailu ubehlo už veľmi veľa času, tak je možné, že niektorí už naň pozabudli. Avšak mnoho ľudí číta stále pokračujúcu mangu, takže tí určte film vrelo privítajú. Slová z posledného plagátu sa pýtajú: „Táto sila… privedie nádej, alebo záhubu?!“ No a na odpoveď si budeme musieť počkať.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -