Je viac než len John Wick. Týchto 8 faktov o Keanu Reevesovi vás určite prekvapí

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Fakty o Keanu Reevesovi

Dodnes patrí medzi vôbec najobľúbenejších hercov, a to nielen kvôli jeho talentu. Keanu Reeves si totiž vybudoval osobnosť herca s veľmi láskavým srdcom. Nemá hviezdne maniere, nepodľahol drogám či alkoholu a je neustále vo skvelej fyzickej forme. Jeho kariéra je plná úspechov, avšak jeho súkromný život je minimálne plný sklamania. V tomto článku vám prinesieme fakty o Keanu Reevesovi, o ktorých ste zrejme nepočuli.

8. Zo školy odišiel, keď mal 17 rokov

Podobne ako mnoho ďalších hercov, ani Keanu Reeves sa nevybral akademickou cestou. Nedokončil ani strednú školu, z ktorej odišiel, keď mal len 17 rokov. Okrem toho, že učenie zrejme nebolo jeho silnou stránkou, trpel dyslexiou. Keanu priznáva, že mal veľké problémy s čítaním, čo určite ovplyvnilo jeho známky.

7. Je známy tým, že nevyužíva kaskadérov

Napriek tomu, že Keanu veľmi uznáva prácu kaskadérov, príliš ich nevyužíva. S predvádzaním akčných kúskov začal už pri kultovom filme Nebezpečná rýchlosť (1994). A pokračoval v tom aj pri nakrúcaní legendárnej akčnej série Matrix (1999 až 2021). Dokonca pri nakrúcaní Matrix: Ressurections 20-krát skočil z budovy len preto, aby mal istotu, že tento záber bude podľa jeho predstáv.

6. Ovláda niekoľko jazykov

Napriek tomu, že sa nevydal akademickou dráhou, ovláda Keanu Reeves hneď niekoľko svetových jazykov. Niektoré mu idú lepšie, niektoré horšie, avšak plynule ovláda angličtinu a taktiež francúzštinu. Tú sa naučil kvôli Kanade, ktorú veľmi rád navštevuje a ako mnohí vedia, Francúzština je taktiež národným jazykom Kanady.

5. Miluje motorky

Keanu vždy obdivoval motorky a aj jazdcov, ktorí na nich jazdia. Nikdy to však správne nevedel, až kým ho podľa jeho slov istá žena v Mníchove nenaučila, „ako na to“. Odvtedy vlastní hneď niekoľko motocyklov, na ktorých veľmi rád jazdí.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. pán ktorý písal tento článok by si mal najprv preštudovať veci keď o niečom píše ( asi takto to vyzerá v tejto dobe že si hocikto hocičo vycucia z ri*i a potom sú dezinformácie na svete :) ) pretože angličtina, u človeka u ktorého je to jeho materinský jazyk ( matka angličanka, otec američan) sa podľa môjho názoru nepočíta ako cudzí jazyk ktorý môže ovládať. A francúzštinu by som mu tiež nepočítal ako cudzí jazyk ktorý ovláda keďže ako 6-7 ročný sa s matkou presťahoval do Toronta ( pre autora článku, to je ku podivu v Canade , takže ju nie len má rád ale žil tam :) ) . Autor by sa mal asi venovať iným činnostiam v ktorých je viac schopný, pretože reálne to zistiť by trvalo 1 minútu. Netuším prečo si autor vybral práve tieto nezmyselné jazyky ktoré ovláda ale asi celý článok stojí teda za takú cenu ako si dal záležať :D

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -