Vieme ako by mohol vyzerať Falcon v roli Kapitána Ameriky

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

V jednom článku som písal o tom, že bratia Russovci oficiálne oznamujú koniec Kapitána Ameriky ako ho poznáme. Taktiež sú tam fanarty toho, ako by jeho pozíciu zvládol Bucky Barnes AKA Winter Soldier (Sebastian Stan). V tomto sa však pozrieme na to, ako by v roli Kapitána Ameriky vyzeral Sam Wilson AKA Falcon (Anthony Mackie). Pokiaľ si chcete prečítať tento článok a byť v obraze, prečítajte si najprv tento.

Pokiaľ ste na to moc lenivý, môžem Vám to tu zhrnúť. Kapitán Amerika pustil na konci filmu Civil War štít, a režiséri filmu sa k tomu vyjadrili tak, že tým opúšťa aj svoju identitu. Nového Kapitána by sme tak mohli vidieť už v Avengers: Infinity War. Kanditáti sú jasní. Capov kamarát Bucky, alebo jeho „Robin“ Sam, teda Falcon. Nemusíte sa však báť, Steve Rogers bude stále dôležitou postavou filmu.

Ako by teda vyzeral Falcon na poste Kapitána Ameriky?

Väčšina ľudí by na Capovom mieste radšej videla Buckyho, na to ako by vyzeral sme sa pozreli v spomínanom článku. No talentovaný fanúšik Aiko Aiham nám vytvoril predstavu toho, ako by v roli vyzeral Falcon. 

Falcon

Anthony Mackie však naznačil, že by v MCU radšej zostal ako Falcon. Nechce teda vytláčať Evansa z postu Kapitána Ameriky. Radšej by sa ďalej ukazoval vo vedľajšej roly napríklad v iných sólovkách. Uvidíme teda Buckyho v Capovom obleku, alebo to Marvel vyšpekuluje úplne inak?

Koho by ste vy najradšej chceli vidieť ako nového Kapitána Ameriky? Buckyho alebo Sama? Určite nám dajte vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -