John Krasinski a Emily Blunt v MCU filme Fantastická štvorka? Fanúšikovia v tom majú jasno

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Fámy nám už dávnejšie prezradili, že manželské duo John Krasinski a Emily Blunt majú najväčšie šance pripojiť sa do MCU s príchodom filmu Fantastická štvorka.

Vďaka oficiálnemu reštartu tejto klasickej série od Marvelu sa v posledných dňoch nerieši nič iné, ako herecké obsadenie starých známych charakterov Reeda Richardsa a Sue Storm.

Fantastická štvorka Marvel
Zdroj: marvel.com

Objaví sa vo filme Fantastická štvorka aj John Krasinski a Emily Blunt?

Štúdio Marvel nám zatiaľ herecké obsadenie nepotvrdilo a okrem režiséra, ktorým bude Jon Watts (Spider-Man: Ďaleko od domova), nevieme skoro žiadne podstatné informácie.

V súčasnosti však prebiehajú dohady o tom, že v pripravovanom reštarte bude práve Krasinski zastávať úlohu Mistera Fantastica. Herec už dávnejšie prejavil záujem o tento charakter a do značnej miery prejavili záujem o Krasinskeho aj fanúšikovia Marvelu.

Na zozname potenciálnych hercov nájdeme okrem Krasinskeho aj Dana Stevensa (Legion) a Johna Davida Washingtona (Tenet).

Do úlohy Invisible Woman je momentálne favorizovaná Emily Blunt. Hneď za ňou nájdeme Lily James (Baby Driver) a Samaru Weaving (Ready or Not).

Fantastická štvorka v Marvel Cinematic Universe
Zdroj: reddit.com/user/jasonandwho/

Akí herci stvárnia Human Torcha a The Thing?

Ak nazrieme do druhej polovice Fantastickej štvorky, tu je favoritom herec Anthony Ramos (Hamilton) a.k.a. Human Torch, hoci tesne za ním sa nachádza Zac Efron. Zoznam dopĺňajú Riz Ahmed, Taron Egerton, Ansel Elgort a Dacre Montgomery.

Pokiaľ ide o The Thing, fanúšikovia najviac uprednostňujú Stephena Grahama (The Irishman). Druhou možnosťou je Dean Norris (Breaking Bad). Netreba však zabúdať ani na zápornú postavu Doctora Dooma, kde sa najviac hovorí o Giancarlovi Espositovi (The Mandalorian), ako aj o Cillianovi Murphym, Michaelovi Fassbenderovi a Viggovi Mortensenovi.

Je len otázkou času, kedy nám bude nová štvorica superhrdinov oznámená. No určite sa zhodneme na tom, že John Krasinski a Emily Blunt sú jednoznačne najvhodnejšími kandidátmi. Rovnaký názor zdieľa snáď každý MCU fanúšik, ale na oficiálne potvrdenie si ešte musíme počkať. O všetkých aktualizáciách ťa budeme informovať.

Je podľa teba manželské duo Krasinski – Blunt vhodné do nadchádzajúceho reštartu MCU filmu Fantastická štvorka? Názor nám môžeš zanechať v komentároch.

Zdroj: usaonlinesportsbooks.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -