Fantastická štvorka bola oficiálne potvrdená s režisérom filmu Spider-Man: Návrat domov

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dočkali sme sa! Fantastická štvorka príde v úplne novom filme, ktorému štúdio Marvel určilo režiséra. Novinku natočí Jon Watts a po dlhých rokoch neúspechu to vyzerá, že do tejto komiksovej partie zavítali svetlé chvíle.

Filmové práva ešte donedávna patrili štúdiu 20th Century Fox, vďaka ktorému sme sa dočkali dvoch samostatných franšíz. Tie však neboli podľa predstáv fanúšikov, čo by mohol nadchádzajúci projekt konečne zmeniť.

Fantastická štvorka v Marvel Cinematic Universe
Zdroj: inverse.com

Marvel oficiálne potvrdil príchod nového filmu Fantastická štvorka

Počas nadvlády Foxu sa Fantastická štvorka dočkala hneď niekoľkých filmov. Tým prvým bol výtvor z roku 2005, ktorý divákom predstavil trochu odlišné charaktery k titulárnemu tímu.

Druhý pokus s názvom Fantastická štvorka a Silver Surfer sa dostavil v roku 2007, ale ani ten uspieť nedokázal. Fox to preto skúsil aj do tretice filmom Fantastická štvorka z roku 2015, čo bol však po kritickej a finančnej stránke obrovský prepadák.

Bude film lepší ako jeho chabí predchodcovia?

Režisérom je Jon Watts, ktorý s Marvelom spolupracuje už niekoľko rokov. Všimnúť sme si ho mohli v pozícii režiséra pri filmoch SpiderMan: Návrat domov a SpiderMan: Ďaleko od domova. Momentálne pracuje na Spider-Manovi 3, takže v tomto smere našiel Marvel toho správneho.

Čo sa týka synopsy alebo hereckého obsadenia, tu zatiaľ ostávame slepí. Nepoznáme ani meno scenáristu, takže nevieme určiť akým smerom sa bude Wattsov film poberať. Na základe doterajších výsledkov štúdia Marvel je však nepravdepodobné, že nová Fantastická štvorka bude pokračovať v šľapajach minulých neúspechov.

Dátum vydania tiež nepoznáme, ako ani začiatok natáčania. No keďže je režisérom zaneprázdnený Jon Watts, tak skoro to ani nebude. O ďalších aktualizáciách ťa budeme informovať.

Tešíš sa na nový film Fantastická štvorka, ktorého príchod Marvel oficiálne potvrdil? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: marvel.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -