FilmyOdporúčame

AKTUÁLNE: Vieme, kedy do Marvel Cinematic Universe príde Fantastická štvorka!

Dámy a páni, toto už nie je len tak malá novinka. Dnes mi príde vtipné, že som si myslel, že po Avengers: Endgame sa budeme nudiť a nebudeme mať čo riešiť ohľadom MCU. Po úniku informácií o plánovaných filmoch sa to však zmenilo. No a dnes… dnes je to úplné šialenstvo. Dosť možno sme sa totiž práve dozvedeli, kedy sa objaví Fantastická štvorka v Marvel Cinematic Universe! Čo o projekte zatiaľ vieme?

avengers: endgame recenzia

Zdroj: in.pcmag.com

Fantastická štvorka v Marvel Cinematic Universe

Ako svetu pred pár dňami potvrdil dôveryhodný zdroj, štúdio Marvel má v budúcich rokoch naozaj obrovské plány. Asi najviac vzrušujúcou súčasťou týchto plánov však sú pripravované New, Young či Dark Avengers filmy, ktoré nám ukážu doposiaľ neprebádané kúty tohto komiksového sveta. Dnes ale prichádza správa, ktorá v očiach mnohých fanúšikov prekoná všetko, čo sme si doteraz mohli priať.

Ako oznamuje portál Geeks WorldWide, v Marvel Studios to kreatívne srší a momentálne sa pracuje na viacerých zaujímavých projektoch. Jedným z nich údajne má byť aj Fantastická štvorka, ktorú do Marvel Cinematic Universe prinesie režisér Peyton Reed. Ešte než sa začnete tešiť, chcem vás upozorniť, že ide o neoficiálnu informáciu z vnútorného zdroja.

Fantastická štvorka v Marvel Cinematic Universe

Zdroj: inverse.com

Správy teda vravia, že o Fantastickú štvorku sa postará režisér oboch Ant-Man filmov. Ten je nepochybne logickou voľbou, keďže v minulosti už nad týmto projektom viackrát rozmýšľal. Kevinovi Feigemu dokonca už niekoľko razy podsúval svoju víziu príbehu.

Reed by chcel, aby bola Fantastická štvorka v Marvel Cinematic Universe zasadená do 60. rokov 20. storočia. Do deja by taktiež chcel priviesť Kvantovú sféru či záporáka menom Black Knight. Ak je správa pravdivá, detaily sa pravdepodobne dozvieme na tohtoročnom Comic Cone, ktorý začne 17. júla.

peyton reed

Peyton Reed, údajný režisér Fantastickej štvorky; Zdroj: askmen.com

Je tu však ešte niečo, čo musíte vedieť. Tajný zdroj taktiež prezradil, že Marvel plánuje premiéru v roku 2022. V ňom má už teraz rezervované tri dátumy vydania (18.2., 6.5., 19.7.), pričom podľa všetkého vyjde počas letnej sezóny. To by teda znamenalo, že Fantastická štvorka k nám dorazí zhruba o 3 roky.

Čo na tieto vzrušujúce správy vravíte? Veríte, že sú pravdivé a tešíte sa z nich? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: movieweb.com, thegww.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Filmy

  Najnovšia fotografia z filmu Morbius odhaľuje zaujímavý Easter Egg. Ukáže sa vo filme aj Venom?

  Filmy

  Marvel odhalil scenáristu pre film Ant-Man 3. Kto sa bude podieľať na jeho pokračovaní?

  Filmy

  Horor Tiché miesto: Časť II dostáva nový dátum vydania. Kedy ho konečne uvidíme?

  Pridaj komentár