Aké ďalšie veľké meno z Harryho Pottera sa objaví v pokračovaní Fantastických Zverov?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Fantastické Zvery 2 ukážu ďalšiu veľkú postavu z Harryho Pottera!

Už čoskoro máme v kinách pokračovanie milovanej čarodejníckej ságy. Fantastické Zvery rozprávajú príbeh o tom, čo všetko sa dialo pred príchodom Voldemorta a Harryho Pottera. Ako už ale isto všetci viete, prvý film bol zasadený niekoľko desiatok rokov dozadu a načal len zopár vecí, na ktoré stále chceme odpoveď.

Tvorcovia nám teda sľúbili, že práve odhaľovanie zaujímavostí z Harryho Pottera bude cieľ nasledujúcich štyroch filmov. Dvojka tak bude prvým filmom v sérii Fantastických Zverov, ktorý kvázi začne celý prequel príbeh Harryho Pottera s Newtom a Dumbledorom. Keď už ale hovoríme o tých mnohých referenciách na Harry Pottera, portál Comicbook nám práve odhalil novú postavu v Grindelwaldových zločinoch, ktorú bude poznať každý milovník tejto série.

Fantastické Zvery: Grindelwaldove Dumbledore
Okrem mladého Dumbledora uvidíme vo filme ešte jednu postavu z Harryho Pottera; Zdroj: lacomikeria.com

Ak si teda chcete toto odhalenie nechať ako prekvapenie, určite teraz radšej zavrite článok, keďže nikto nevie, kedy sa táto postava vo filme ukáže. My teda ale vieme o koho ide. Vravíme tu o profesorke McGonagallovej, ktorá v sérii Harry Potter hrala významnú rolu a neskôr sa stala riaditeľkou Rokfortu. Samozrejme, keďže ide o film, ktorého udalosti sa dejú niekoľko dekád pred Haryym Potterom, zahrá si ju aj mladšia herečka. V tomto prípade ide o írsku herečku Fionu Glascott.

Ak ste veľkí milovníci Harryho Pottera, asi vám tu už rovno zopár vecí nesedí. Oba filmy Fantastických Zverov sú totiž zasadené v roku 1926. McGonagallová sa pritom podľa informácií od J.K. Rowlingovej narodila v roku 1935. Buď sa teda na to tvorcovia vykašľali, alebo nás čaká nejaký posun v čase. Jej roľa vo Fantastických Zveroch zatiaľ nie je známa a úprimne sa nám nechce veriť, že by bola v tomto filme jednou z tých väčších, avšak to nemusí platiť o budúcnosti.

Fiona Glascott si zahrá mladú profesorku McGonagallovú
Fiona Glascott si zahrá mladú profesorku McGonagallovú; Zdroj: pinterest.co.uk

Čo hovoríte na to, že okrem mladého Dumbledora uvidíme aj mladú McGonagallovú? Tešíte sa na pokračovanie Fantastických Zverov? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -