Filmy

Fantastické zvery 2 začnú natáčať už tento rok v lete! Na čo sa môžeme tešiť?

Určite všetci viete, že rozdiel medzi filmami Harry Potter a Fantastické zvery a ich výskyt bol veľmi veľký. Avšak všetko dopadlo podľa predstáv a štúdio Warner Bros nám prinesie ďalšie pokračovanie zo sveta čarodejníkov. Film si do pokladnice priniesol obrovské peniaze a pokračovanie už naberá na obrátky. Vyzerá to tak, že všetko je na tej správnej ceste a do kín by sa mohol dostať už budúci rok v lete.

Natáčanie by malo začať už tento august. Prvý diel sa natáčal v New Yorku, ale o tom nepadla žiadna mienka. Kde sa bude druhé pokračovanie natáčať ešte nie je známe, ale určite sa to časom dozvieme.

Fantastic Beasts and where to find them

zdroj theguardian.com

Čoho sa dočkáme?

Zistili sme, že sa vo filme ukáže mladý Dumbledore, ktorého herec však ešte nebol odhalený. Johnny Depp by si mal zopakovať svoju rolu ako temný čarodejník Grindelwald. Tento krát dostane viac priestoru na obrazovke a určite sa dočkáme kvalitného hereckého výkonu, na ktorý sme od neho zvyknutý. Taktiež sa objaví aj Leta Lestrangeová, ktorú si zahrá herečka Zoe Kravitz. Prezradila tiež, že jej vzťah s Newtom Scamanderom bude vo filme veľmi komplikovaný.

Fantastické zvery a ich výskyt bol určite celosvetový úspech a do dnešného dňa si zarobil krásnych 812 miliónov dolárov. Taktiež je treba spomenúť, že tento film je jediný z celej čarodejníckej ságy, ktorému sa podarilo získať cenu akadémie – najlepšie kostýmy.

Fantastické Zvery

Zdroj: screenrant.com

Scenár napísala J.K. Rowlingová, vďaka ktorej si môžeme stále vychutnávať svet mágie. Tešiť sa môžeme aj na Davida Yatesa, ktorý sa vráti na pozíciu režiséra. Fantastické zvery by sa mali dočkať ešte štyroch pokračovaní a ďalšie k nám dorazí už 16. novembra 2018.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Legendárny prvý Pokémon film príde na Netflix v novom 3D prevedení

  FilmyOdporúčame

  Aké Spider-Man filmy sa nikdy nenatočili? V pozícii režiséra mohol byť aj James Cameron

  FilmyOdporúčame

  Pozrite si najšokujúcejšiu scénu z filmu Joker v nádhernej 4K kvalite

  Filmy

  Seriál Obi-Wan Kenobi prinesie späť k životu milovanú aj nenávidenú postavu zo Star Wars

  Pridaj komentár