Poznáme názov a nový dátum vydania filmu Fantastické zvery 3. Bude hlavnou postavou Dumbledore?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Filmová a knižná séria Harry Potter pobláznila celý svet. Je naozaj len veľmi málo tých, ktorí nevideli aspoň jeden film. Po pár rokoch od skončenia pôvodných ôsmych filmov sa však začali vyrábať nové, zamerané na udalosti odohrávajúce sa niekoľko dekád pred narodením Harryho Pottera. Nová séria sa dočká čoskoro tretej časti a my už teraz vieme, aký názov budú niesť Fantastické zvery 3.

Filmová séria Fantastické zvery sa zameriava na mladého magizoológa Newta Scamandera, ktorý zažíva rôzne dobrodružstvá s jeho čarovnými zvermi. Vpletie sa však do cesty veľkej hrozbe, akou je Gellert Grindelwald, najstrašnejší čarodejník svojej doby. Na pomoc v boji s hrozbou sa preto okrem neho spojí mnoho čarodejníkov, medzi nimi aj Albus Dumbledore.

Fantastické zvery 2
Zdroj: wall.alphacoders.com

Názov a dátum vydania filmu Fantastické zvery 3

Okolo rodu Dumbledorovcov sa točí vo filmovej sérii mnoho mýtov. Zameriava sa na to hlavne druhá časť, ktorá nám dokonca odhalí, že do tohto rodu patrí aj Credence, tiež v podstate záporák z filmov. Zrejme aj pre túto rodinnú drámu sa tretí film bude volať Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore. Verím, že sa nám tam tieto tajomstva odkryjú a dajú nám odpovede na otázky z druhého filmu.

Najväčšou momentálnou otázkou ale je to, na ktorého Dumbledora sa film zameria. Bude to milovaný čarodejník a budúci riaditeľ Rokfortu Albus Dumbledore alebo Credence/Aurelius Dumbledore? Alebo ide dokonca o tajomstvá ich celej rodiny? Nuž, na odpovede si budeme musieť počkať. Štúdio nám ale čakanie skrátilo o tri mesiace, keďže bol stanovený aj nový dátum premiéry, a to na 15. apríla 2022.

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Aj keď prvý film bol pomerne úspešný, druhý už čelil kritike z hľadiska príbehu. Aj to je dôvod, prečo tretí film dostávame neskôr ako sa prvotne čakalo. Snáď ale tento čas naviac využilo Warner Bros. aj so scenáristami múdro a vymysleli lepší dej a smerovanie novej čarodejníckej ságy. Bola by škoda, ak by ďalší film bol prepadák, keď má také zvučné obsadenie.

Ide o mená ako Jude Law (Dumbledore), Eddie Redmayne (Newt Scamander) alebo Mads Mikkelsen (Gellert Grindelwald), ktorý v roli vymenil kvôli súdnym sporom Johnnyho Deppa. Ďalej ale uvidíme hercov a herečky ako Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Callum Turner, Jessica Williams, William Nadylam alebo Katherine Waterston. Všetci si zopakujú svoje role z prechádzajúcich filmov.

Oficiálna promo fotka k filmu Fantastic Beasts: The Crimes Of Grindelwald
Zdroj: wallpapersden.com

Na scenári, ktorý bolo nutné prerobiť, robili J.K. Rowling a Steve Kloves. Film bude už tretím z plánovaných piatich filmov v tejto sérii o fantastických zveroch. Sme teda v polovici a uvidíme, akým smerom sa tentokrát príbeh vyberie. Všetko si teda pozrieme už 15. apríla 2022, pričom v tento istý deň vyjde a bude konkurovať filmu Sandry Bullock a Channinga Tatuma s názvom The Lost City of D.

Čo vravíte na nový názov a dátum premiéry filmu? Bude podľa vás prepadák alebo vráti sériu opäť na správnu koľaj? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -