Fantastické zvery 3 sa hýbu vpred a odhalia nám príbeh Aureliusa Dumbledora

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Posledného filmu zo série Harry Potter sme sa dočkali v roku 2011, no svet čarov a kúzel chýbal fanúšikom natoľko, že sme sa doň o päť rokov neskôr nakoniec vrátili. Rok 2016 priniesol film Fantastické zvery a ich výskyt, ktorý sa do odohráva desiatky rokov pred udalosťami z pôvodnej série. Jej kvality síce nedosahuje, no určite nás neurazil a návrat do tohto sveta je vždy vítaný.

Po finančnom úspechu prišlo aj pokračovanie s názvom Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny, ktoré dopadlo o niečo horšie. Po finančnej stránke bol film sklamaním a podobne dopadli aj hodnotenia od kritikov a fanúšikov, ktorí sa sťažovali na hrozné vyrozprávanie príbehu.

Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny RECENZIA
Ezra Miller ako Krédus, Zdroj: pursuenews.com

Fantastické zvery 3 sa hýbu vpred

Dnes sa však nebudeme zaoberať jeho chybami, ale skôr veľmi zaujímavým príbehom, ktorý bol načrtnutý na konci filmu. Dozvedeli sme sa totiž, že Credence Barebone (Ezra Miller) je pravým menom Aurelius Dumbledore. Teda aspoň tak ho nazval obávaný temný čarodej Gellert Grindelwald, ktorého stvárňuje Johnny Depp.

Jednou z možností samozrejme je, že si to Grindelwald celé vymyslel s vidinou manipulácie. Na druhej strane môže byť pravdou, že Credence je nejakým spôsobom spojený s rodinou Albusa Dumbledora (Jude Law). Jeho súrodencami sú Aberforth a Ariana, takže s nimi si Aureliusa určite nemýľte. Kedy sa teda konečne dozvieme celú pravdu?

Odpoveď je jednoduchá – už čoskoro. Portál Deadline totiž potvrdil, že sa produkcia filmu Fantastické zvery 3 konečne hýbe vpred. Samotné natáčanie by malo začať už na jar roku 2020 a v hereckom obsadení nebude chýbať ani Johnny Depp, ktorého účasť spočiatku nebola stopercentná.

Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny RECENZIA
Zdroj: pursuenews.com

Nový Harry Potter príbeh v Brazílii?

Taktiež sme sa dozvedeli, že postava Eulalie „Lally“ Hicks (Jessica Williams) z druhej časti bude mať v pokračovaní oveľa väčšiu a dôležitejšiu úlohu. Ide o profesorku z čarodejníckej školy Ilvermorny. S novými informáciami ohľadom filmu ešte stále nekončíme, keďže potvrdený bol aj režisérsky návrat Davida Yatesa. V poradí pôjde o jeho siedmy film z čarovného sveta Harryho Pottera.

Asi najzaujímavejšou novinkou je fakt, že sa film po New Yorku a Paríži presunie do Južnej Ameriky. Jeho príbeh sa bude odohrávať v Brazílskom meste Rio de Janeiro. Veľmi zaujímavý a nečakaný výber lokácie pre film zo sveta Harryho Pottera, však?

Film sa v kinách ukáže už 12. novembra 2021. Tiež sa neviete dočkať na rozuzlenie tohto zamotaného príbehu?

Zdroj: screenrant.com, deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -