Fantastické zvery a ich výskyt 2 ukončili natáčanie! Kedy sa môžeme tešiť na prvý prínos k filmu?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Už sa to blíži a pokračovanie novej čarodejníckej ságy oficiálne zabalilo svoju výrobu. Takáto správa nás určite všetkých potešila, pretože to vyzerá na veľmi kvalitnú filmovú nádielku. Fantastické zvery a ich výskyt 2 bude podľa všetkého úplne iný level, akého sme sa dočkali v roku 2016. Grindelwaldove zločiny sa už pomaličky blížia a svet plný mágie a kúzel ukáže svoju temnú stránku.

Táto pozitívna správa bola ohlásená prostredníctvom krátkeho videa, na ktorom sa nachádza Alison Sudol. Príspevok na svojom Twitter účte zdieľali Fantastické zvery a pozrieť si ho môžete nižšie v článku. Video obsahuje herečku s klapkou, na ktorej sa nachádza slovíčko „WRAP„. Myslím si, že preklad nepotrebujete a všetkým vám došlo, čo je vo veci. Teraz už neostáva nič iné, ako si počkať na to, kedy sa objaví prvý trailer, ktorý nám určite učaruje.

V pokračovaní tohto príbehu sa môžeme tešiť na návrat talentovaného režiséra Davida Yatesa. No to zďaleko nebude všetko. Príbeh nám totižto uvedie novú postavu, ktorá vyzerá naozaj zaujímavo. Tajomný Grindelwald sa bude usilovať o svoju hrozbu a uniká všetkým možným zákonom. To však nie je všetko, a táto postava sa snaží zoskupiť jeho nasledovníkov. Chce totižto, aby svetu vládli len pokrvní čarodejníci a stali sa nadriadenými pre všetky nemagické bytosti.

So všetkými konfliktami sa na scénu dostáva mladý Albus Dumbledor, ktorému sa pod svoje krídla podarí získať ďalšieho nadanému čarodejníka. Toho už určite všetci poznáte z prvého filmu, Newt Scamander. Ten si však ešte stále neuvedomuje nebezpečenstvo a niektoré jeho kroky budú zbrklé. Línie boli nakreslené a kráčať po nich nebude jednoduché. Čarodejnický svet sa veľmi rýchlo rozdeľuje a zdá sa, že to všetko ukončí epický súboj medzi dvoma najmocnejšími čarodejníkmi.

Nová fotka z filmu opäť spája Newta a Jacoba!
Nová fotka z filmu opäť spája Newta a Jacoba!, Zdroj: hypable.com

Čarovné obsadenie v čarovnom filme nesmie chýbať!

Vo filme sa objaví poriadna dávka nadaných a kvalitných hercov. Na striebornom plátne uvidíme hercov ako Eddie Redmayne (Newt Scamander), Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol a Ezra Miller. K tejto pôvodnej zostave sa pridajú Claudia Kim, Zoe Kravit Callum Turner. No všetkých určite najviac potešili dve nasledovné herecké úlohy, a to mladý Dumbledore a Grindelwald. Prvého menovaného si zahrá Jude Law, ktorý bude dýchať na chrbát Johnnymu Deppovi.

Štúdio Warner Bros. si nastavilo dátum uvedenia filmu do kín na 16. novembra 2018. Zatiaľ síce ešte nepadlo žiadne slovo na prvú krátku ukážku z filmu, no to by sa malo príchodom nového roka zmeniť. Tešíte sa na pokračovanie tejto čarodejníckej ságy?  

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -