Pozrite si vymazanú scénu z filmu Fantastic Beasts, ktorá sa nesie v muzikálovom štýle!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Koncom minulého roka sme mali konečne možnosť vrátiť sa do čarovného sveta Harryho Pottera. Film Fantastické zvery a ich výskyt bol podľa očakávaní naozaj úspešný. Aj keď neprekonal samotného Harryho, do jeho sveta sme veľmi radi znova nazreli. Nie je tajomstvom, že už o rok by sme sa mali dočkať pokračovania, čož naznačoval aj samotný koniec filmu. Nezabudnite si prečítať našu recenziu! Ešte však pred samotným pokračovaním, by sme mali niekoľkokrát počuť o prvej časti. Presnejšie, na internet sa dostala jedna z vymazaných scén, ktoré sme vo filme nemali možnosť vidieť. 

Fantastické Zvery vymazaná scéna

Už o pár mesiacov by mali na pulty obchodov doraziť Blu-Ray verzie tohto filmu. Na nich, ako je zvykom, by sa mali objaviť vymazané scény, ktoré sa do finálnej verzie filmu neprebojovali. Vďaka portálu Screen Crush, sa však jedna scéna dostala na svetlo sveta. Táto scéna ukazuje Queenie a Tinu Goldsteinové spievať svoju školskú hymnu. Stalo sa tak po menšej výmene názorov medzi Queenie a Newtom, ohľadom toho ktorá čarodejnícka škola je tá najlepšia. Newt si samozrejme stál za Rokfortom, Queenie a Tina však chodili na americkú školu Ilvermorny. Na dôkaz vernosti svojej škole, si spolu zaspievali školskú pieseň.

Tak čo, ste radi, že sa táto scéna nedostala do filmu? Myslíte si, že Fantastic Beasts predpovedal úspech La La Landu, a tak si tiež chceli raz zaspievať? :)

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -