Fanúšik dekódoval vypípaný názov Avengers 4 v šou Jimmyho Fallona! Čo teda Ruffalo povedal?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Fanúšik dekódoval vypípaný názov Avengers 4 v šou Jimmyho Fallona!

Pred pár dňami si z nás štúdio Marvel vystrelilo, keď poslalo Marka Ruffala do šou Jimmyho Fallona a nechalo ho vyzradiť názov zatiaľ stále nepomenovaného štvrtého Avengers filmu. Vtip bol totiž v tom, že ho vypípali a dokonca mu aj prekrili ústa čiernym obdĺžnikom, aby nebolo jasné odčítať z pier, čo povedal. Nuž, fanúšikovia Marvelu sú veľmi odhodlaní a vyzerá to tak, že sa nakoniec budeme smiať my!

Jeden z nich, Anton Volkov sa nám totiž rozhodol predviesť svoje schopnosti v programe Adobe Audition a o výsledok sa podelil na twitteri. Pasáž videa, kde Ruffalo vysloví názov teda vložil do programu a následné vypípanie odstránil. Na naše počudovanie sa mu tento zvuk naozaj podaril odstrániť a my tak konečne vieme, aký názov Ruffalo v šou vlastne vyslovil.

The Last Avengers

Ešte sa však neradujte. Nikto tento názov zatiaľ ani nepotvrdil ale ani nevyvrátil. Išlo by teda o veľmi zaujímavú voľbu, keďže by spĺňal všetko čo mal. Kevin Feige nám už pred mesiacmi povedal, že určite bude názov obsahovať spoiler z predošlého filmu, čo by pri tomto názve (v našom preklade: Poslední Avengers) veľmi sedelo.

Tvorcovia by sa samozrejme pekne vyhrali s tým, že by sa vyhli štruktúre doterajšieho pomenovávania Avengers filmov. Či však Ruffalo povedal pravdivý názov je vskutku otázne, keďže celá skeč bola dopredu naplánovaná. Každopádne, Ruffalo je známy tým, že povie väčšinou pravdu a neskôr sa tvári, že iba klamal a že to tak nemyslel. Platí to teda aj pri tomto názve? Uvidíme, neoficiálne zdroje zatiaľ stále skloňujú len dva podnázvy – Endgame a Annihilation. Veríme teda, že už čoskoro sa štúdio ozve a konečne toto neukrutné čakanie ukončí s oficiálnym oznámením.

Čo vravíte na názov, ktorý povedal Mark Ruffalo? Myslíte si, že sa jedná o pravdivé odhalenie? Bude to nakoniec podľa vás predsa len jeden z tých neoficiálnych zdrojov? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -