Fanúšik Mad Maxa zatknutý po tom, ako prežil „Zbesilú cestu“ plnú nelegálnych zbraní

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Niektorí fanúšikovia si lepia plagáty svojich obľúbených filmových postáv, niektorí ich cosplayujú, a iní to zas posúvajú do extrémov. Samozrejme, aj ja som fanúšikom filmu Mad Max: Fury Road, ktorý v roku 2016 vyhral 6 Oscarov a bol nominovaný na najlepšiu snímku roka. Táto post-apokalyptická jazda bola priam neopísateľná, a milovníkov tohto filmu je nespočetne veľa po celom svete. Jeden fanúšik to však trocha prehnal, a miesto Valhally pôjde rovno za mreže. Nuž, hrať sa na Šialeného Maxa má svoje následky.

Jeden prívrženec Mad Maxa sa totižto sám považuje za cestného bojovníka. 39 ročný Jack Lee Ernest jazdil okolo californskej púšte pred tým, ako bol zatknutý šerifom vo štvrtok, okolo 11 večer. Ernest jazdil na štvorkolke v Barstow, kde prilákal pozornosť San Bernardínskej šerifskej hliadky. Hliadka sa ho snažila zatknúť, no Ernest sa pokúsil ujsť. Muž bol zadržaný pre podozrivé správanie a pri prehľadávaní jeho vozidla našla hliadka množstvo zbraní, ktoré boli prichystané viac na apokalypsu, než nočnú jazdu púšťou.

tom hardy war party
Zdroj: flashwallpapers.com

Fanúšik Mad Maxa to trocha prehnal

Portál Deadline potvrdil, že pri Ernestovej „závislosti“ bol nájdený pár boxerov (ilegálny) a brokovnica s odrezanou hlavňou (ešte nelegálnejšia), ktorá pripomínala zbraň, ktorú používal ako Mel Gibson, tak aj Tom Hardy vo filmoch Mad Max. Náboje boli „takticky pripojené“ ku brokovnici a hliadka našla aj pár veľkých nožov, ktoré boli umiestnené pre rýchlu prístupnosť. Ernest povedal, že „sa prezliekol za Mad Maxa“ a bol zadržaný za podozrenie z nelegálneho vlastnenia zbraní.

Nieje celkom jasné, čo chcel Ernest v tú noc so všetkými tými zbraňami robiť, no pravdepodobne nehľadal benzín, náboje alebo vodu. Určite sa však zhodneme na tom, že to s „fanúšikovstvom“ trocha prehnal. Nepovedal by som ani, že by to bolo pocta jednému, či druhému Mad Maxovi. Skôr to pripomínalo incident s mužom, ktorý sa hral na Jokera a bol dva krát zatknutý. A na tú nešťastnú streľbu v kine v Colorade radšej ani nespomínajme…

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -