OFFOstatné

Dokáž, že si skutočný fanúšik komiksoviek od Marvelu a vyhraj až 2 000 dolárov!

Už čoskoro do našich kín zavíta nová marvelovka Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorá začína niekoľko minút po skončení kinotrháku Avengers: Endgame. A spolu s ňou predstavila spoločnosť Columbia TriStar aj fanartovú súťaž o najlepší fan poster k filmu, do ktorej sa môžeš pridať aj ty!

trailer na film spider-man

Zdroj: naekranie.pl

Dokáž, že si pravý fanúšik Marvelu a vyhraj!

V novinke Spider-Man: Ďaleko od domova si Peter Parker po dychberúcich udalostiach hitu Avengers: Endgame užíva so spolužiakmi prázdniny v Európe, no život mu skomplikuje Nick Fury a nový superhrdina Mysterio, s ktorým bojuje proti záhadným Elementálom.

A súčasťou tohto dobrodružstva môžeš byť aj ty! Producenti filmu totiž vyhlásili celosvetovú súťaž o najlepšie plagáty vytvorené fanúšikmi filmu, ktoré následne použijú v jeho marketingovej kampani. Piatich tvorcov dokonca odmenia finančnou výhrou v hodnote 2 000 dolárov.

Zapojiť sa môže ktokoľvek, je jedno, či kreslíš rukou, na tablete, alebo tvoríš koláže. Fantázii sa medze nekladú a jedinými podmienkami sú zobrazenie Spider-Mana v jeho obleku a názov filmu. Ako inšpirácia ti môže poslúžiť napríklad oficiálny plagát k filmu, na ktorom stoja bok po boku Peter Parker, Nick Fury a Jake Gyllenhaal ako nový superhrdina Mysterio.

Chcem sa zapojiť!

spider-man: ďaleko od domova

Zdroj: itafilm.sk

Ak si poriadny fanúšik Marvelu, zapoj sa do súťaže a určite nepremeškaj novinku Spider-Man: Ďaleko od domova vo svojom kine už od 3. júla 2019. Na vaše plátna ju prinesie spoločnosť Itafilm.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  Pridaj komentár