Dokáž, že si skutočný fanúšik komiksoviek od Marvelu a vyhraj až 2 000 dolárov!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Už čoskoro do našich kín zavíta nová marvelovka Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorá začína niekoľko minút po skončení kinotrháku Avengers: Endgame. A spolu s ňou predstavila spoločnosť Columbia TriStar aj fanartovú súťaž o najlepší fan poster k filmu, do ktorej sa môžeš pridať aj ty!

trailer na film spider-man
Zdroj: naekranie.pl

Dokáž, že si pravý fanúšik Marvelu a vyhraj!

V novinke Spider-Man: Ďaleko od domova si Peter Parker po dychberúcich udalostiach hitu Avengers: Endgame užíva so spolužiakmi prázdniny v Európe, no život mu skomplikuje Nick Fury a nový superhrdina Mysterio, s ktorým bojuje proti záhadným Elementálom.

A súčasťou tohto dobrodružstva môžeš byť aj ty! Producenti filmu totiž vyhlásili celosvetovú súťaž o najlepšie plagáty vytvorené fanúšikmi filmu, ktoré následne použijú v jeho marketingovej kampani. Piatich tvorcov dokonca odmenia finančnou výhrou v hodnote 2 000 dolárov.

Zapojiť sa môže ktokoľvek, je jedno, či kreslíš rukou, na tablete, alebo tvoríš koláže. Fantázii sa medze nekladú a jedinými podmienkami sú zobrazenie Spider-Mana v jeho obleku a názov filmu. Ako inšpirácia ti môže poslúžiť napríklad oficiálny plagát k filmu, na ktorom stoja bok po boku Peter Parker, Nick Fury a Jake Gyllenhaal ako nový superhrdina Mysterio.

Chcem sa zapojiť!

spider-man: ďaleko od domova
Zdroj: itafilm.sk

Ak si poriadny fanúšik Marvelu, zapoj sa do súťaže a určite nepremeškaj novinku Spider-Man: Ďaleko od domova vo svojom kine už od 3. júla 2019. Na vaše plátna ju prinesie spoločnosť Itafilm.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -