Neuveríte, koľko krát si fanúšik s permanentkou do kina pozrel film Avengers: Infinity War!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Aj vy určite máte nejaký obľúbený film, ktorý ste videli už neuveriteľne veľa krát. Niekoľkokrát ste si ho pozreli v kine, neskôr ste pokračovali so stiahnutou verziou a nakoniec ste skončili pri DVD, alebo dnes už Blu-ray. Samozrejme, pozrieť si obľúbený film veľakrát v pohodlí domova nie je nič neobyčajné. Pozerať ho však stále dookola v kine, to už je o niečom inom. Jeden fanúšik z Veľkej Británie to však zobral do takých extrémov, že sa nám nad tým až zastavuje rozum. Ešte väčšiu vážnosť tomu pridáva fakt, že týmto filmom je Avengers: Infinity War. Nejde o žiadnu krátku jednohubku, poslední Avengers totižto trvajú solídne 2 hodiny a 40 minút.

Avengers: Infinity War fotky
Zdroj: reddit.com

Fanúšik s permanentkou to zobral do extrémov

V jednom rozhovore prezradil mladý fanúšik Kieren Harvey, že si film Avengers: Infinity War pozrel v kine celkovo 100 krát. Nefalšovateľným dôkazom o jeho návštevách kina je fakt, že si z každého predstavenia odložil lístok. Zaujímavé taktiež je, že si tento film pozrel s kamarátmi a rodinou iba párkrát. Väčšinu času totižto Harvey chodil do kina úplne sám. Keď si to spočítame, Harvey presedel na filme Infinity War celkovo okolo 16,000 minút. To tvorí 267 hodín v kine pozeraním na to, ako Thanos nakladá na prdel Avengerom. Snímka vyšla v apríli, takže za menej ako 2 mesiace strávil v kine celých 11 dní. Tomu sa hovorí naplno využitá permanentka do kina!

Harvey berie tento úspech úplne normálne, hovorí „…proste sa to nejak stalo,“ a taktiež doplnil, že Black Panthera videl 30 krát a Deadpoola 2 zatiaľ 20 krát. Harveyho odložené lístky prezradili, že má permanentku do kín Odeon. Týmto pádom bol porazený aj fanúšik Marvelu z Charlotte, Severnej Kalifornie. Ten si film Infinity War pozrel celkovo 45 krát, čo prilákalo pozornosť aj samotných bratov Russovcov. Tí ho na oplátku pozvali na premiéru filmu Avengers 4, ktorá sa bude konať budúci rok. Avšak, narozdiel od aktuálneho držiteľa rekordu, Mitchell si zaplatil za každú jednu návštevu kina.

Tak čo, najviac koľkokrát ste videli film v kine vy? 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -