Far Cry 5 môžeš okúsiť tento víkend úplne zadarmo. V prípade záujmu ťa čaká obrovská zľava

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Keďže Far Cry 6 sa nezadržateľne blíži, Ubisoft nenecháva nič na náhode a hráčov po celom svete chce navnadiť na príchod novej vysoko očakávanej hry skvelým spôsobom. Jedna z najobľúbenejších herných franšíz sa rozhodla ponúknuť Far Cry 5 k hraniu úplne zadarmo počas tohto víkendu na všetkých platformách. Okrem iného si pre teba pripravili obrovskú zľavu, vďaka ktorej za hru zaplatíš len pár drobných.

Hra Far Cry 5 bola pôvodne vydaná v roku 2018 a ukázala nám Hope County v Montane. Toto, kedysi normálne mesto, sa stalo centrom kultu známeho ako The Project at Edens Gate. V hre sa vžiješ do úlohy zástupcu šerifa. Tvojou úlohou bude odstrániť kult a zachrániť obyvateľov okresu Hope. No pozor, cestu ti skríži charizmatický psychopat Joseph Seed s rodinou a jeho najvernejší nasledovníci. K pokoreniu hry ti bude k dispozícii množstvo zbraní, pomocná ruka miestnych obyvateľov a vlastné zručnosti. Hra disponuje naozaj skvelým akčným zážitkom s perfektným vizuálom, o čom sa budeš môcť presvedčiť už tento víkend.

Far Cry 5 zadarmo
Zdroj: ubisoft.com

Ubisoft ponúka hru Far Cry 5 tento víkend úplne zadarmo

Akčná strieľačka s otvoreným svetom sa stane bezplatným kúskom už tento piatok 5. augusta a táto špeciálna ponuka potrvá do 9. augusta. Hráčom bude k dispozícii režim pre jedného hráča, ako aj pre viacerých hráčov. Tešiť sa môžu majitelia PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC prostredníctvom Steamu, Epic Games Store a Ubisoft Store. Počas víkendu bude hra v predaji aj v plnej verzii a zľavu neminie ani season pass.

  • PlayStation 4 a PlayStation 580 % zľava na štandardnú edíciu, 75 % na zlatú edíciu a 50 % na season pass
  • Xbox One a Xbox Series X/S85 % zľava na štandardnú edíciu, 80 % zľava na zlatú edíciu a 50 % zľava na season pass 
  • PC cez Epic Games Store80 % zľava na štandardnú edíciu, 80 % na zlatú edíciu a 50 % zľava na season pass
  • PC cez Ubisoft Store, Stadia a Steam85 % zľava na štandardnú edíciu, 80 % na zlatú edíciu a 70 % na season pass

Bez ohľadu na to, či sa do hry vrátiť po dlhej dobe alebo ju okúsiš po prvýkrát, boj v Hope County je určite úžasný spôsob ako sa pripraviť na vydanie hry Far Cry 6. Novinka od Ubisoftu dorazí na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC a Stadia už 7. októbra 2021.

Hral si už niekedy v minulosti hru Far Cry 5 alebo ju okúsiš zadarmo po prvýkrát tento víkend? Názor na môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: ubisoft.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -