Revolúcia začína! Skvelý príbehový trailer k Far Cry 6 odhalil viac zo života nového neľútostného tyrana

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Očakávaná akčná strieľačka Far Cry 6 odhalila na podujatí Gamescom nový príbehový trailer, ktorý poskytol lepší pohľad do života hlavnej zápornej postavy. Anton Castillo vyzerá drsne, prefíkane a pripravene odstrániť všetkých rebelov z karibského ostrova Yara.

Nový badass charakter, ktorý obohatí sériu Far Cry o nové diktátorské ambície, si zahral skvelý Giancarlo Esposito. 63-ročného herca si môžeš pamätať z filmov ako Kniha Džunglí, Okja a Malcolm X. Zahviezdil dokonca aj v seriáloch Breaking Bad a The Mandalorian. Ubisoft vložil osud hlavného antagonistu do správnych rúk a už teraz sa nevieme dočkať nových dobrodružstiev, ktoré s ním zažijeme na všetkých platformách.

Nový príbehový trailer k hre Far Cry 6:

Revolúcia môže začať! Ale čo je jej dôvodom? Najnovšia ukážka prezrádza, že Castillovi vedci vyvinuli účinný liek na rakovinu. Nezvyčajný objav pestujú na tabakových poliach na ostrove Yara. Ale celé to znie až moc nevinne, nie?

Dôvodom povstania nebude ani zďaleka liek na rakovinu, ktorý by mohol zažehnať svetovú krízu a vyliečiť milióny chorých. Za všetky vznikajúce konflikty môže Castillov postoj k vlastným obyvateľom ostrova, ktorých zotročuje, aby pracovali na tabakových poliach. Čo sa samozrejme nepozdáva každému a niektoré zábery vo vyššie priloženom traileri len potvrdzujú fakt, že Castillo je tyranský vrah bez akýchkoľvek výčitiek.

Far Cry 6 príbehový trailer
Zdroj: nme.com

Za koho si zahráme my?

Dani Rojas sme my, hrateľná postava a predstaviteľ príbehu. Ubisoft sa inšpiroval vlastnou sériou Assassin’s Creed, takže na výber budeme mať medzi ženským a mužským pohlavím. Tiež sa po prvýkrát v sérii dočkáme dabovanej hlavnej postavy. V priebehu príbehu sa spojíš so skupinou revolucionárov The Libertad, ktorá vedie partizánske hnutie proti tyranskému diktátorovi.

Bude to šialená jazda, čomu odpovedá aj farebný, kreslenejší vizuál. Far Cry 6 dorazí 7. októbra na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Stadia, Amazon Luna a samozrejme PC. Tam bude dostupný na Epic Games Store a Ubisoft Store. Vývojár nás zároveň uisťuje, že hra pobeží dobre aj na konzolách starej generácie. Far Cry 6 si môžeš už dnes predobjednať v štyroch rôznych edíciách (​Standard, Gold, Ultimate a Collector’s).

Páčil sa ti nový príbehový trailer k hre Far Cry 6? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -