Predstaví nám Ubisoft hru Far Cry 6 už budúci mesiac? Toto o nej zatiaľ vieme

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Predstavenie Far Cry 6 už budúci mesiac?

Ubisoft vraj plánuje predstaviť Far Cry 6 na ich „E3 podujatí“ v júli. Možno sa dočkáme aj návratu Vaasa. Keby nebolo koronavírusu, E3 by začalo už včera v Los Angeles a my by sme už vedeli, čo pre nás chystajú Microsoft, EA a Ubisoft.

Tento týždeň nám plánuje Sony ukázať PlayStation 5, no na E3 Sony ani byť nemalo. Udalosť Ubisoft Forward sa má uskutočniť 12. júla. Presne pri tejto udalosti nám má byť predstavený nový Far Cry 6.

Far Cry
Zdroj: wall.alphacoders.com

Pravdupovediac to až také prekvapenie nie je, pretože Ubisoft sa vyjadrilo, že plánuje vydať 5 veľkých hier pred aprílom 2021 a na jar sme dostali už niekoľko Far Cry hier. Podľa nemeckej stránky Gamereactor Far Cry 6 poteší hráčov, ktorí nemuseli prostredie vo Far Cry 5, čo znamená, že sa hra nebude odohrávať v Severnej Amerike.

Predtým sa Far Cry hry odohrávali v Strednej Afrike, v Himalájach a na ostrove v Tichom oceáne. Nový Far Cry nebude pokračovať v príbehu Far Cry 5 a New Dawn, nakoľko New Dawn nebol veľmi úspešný. Úniky informácií tvrdia, že sa vráti Vaas, záporná postava z Far Cry 3.

Far Cry
Zdroj: wall.alphacoders.com

Aké ďalšie tituly nás čakajú?

Povedal to sám Vaasov predstaviteľ Michael Mando. Možno sa bude jednať o prequel, a možno je to všetko len výmysel. Pri únikoch nikdy neviete. Ďalšie hry, ktoré Ubisoft plánuje pred aprílom vydať, sú Watch Dogs: Legion, Gods & Monsters, Rainbow Six Quarantine a Assassin’s Creed Valhalla.

Okrem Watch Dogs: Legion vieme o ostatných hrách veľmi málo. Snáď sa o nich dozvieme viac na Ubisoft Forward budúci mesiac.

Tešíte sa na nový Far Cry? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: metro.co

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -