Ako ovplyvní smrť Paula Walkera film Fast and Furious 8 podľa Michelle Rodriquez

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už je tomu skoro tri roky, čo nás opustil milovaný herec Paul Walker. Paul bol známy hlavne ako Brian z filmovej série Fast and Furious. Rýchlymi autami žil, a v rovnakom duchu sa niesla aj jeho smrť. Herečka Michelle Rodriquez ktorá v sérii Fast and Furious hrá Letty, sa vyjadrila k tomu, ako Paulova smrť ovplyvní film Fast 8.

Paul a Michelle
Paul a Michelle

Ako ovplyvní Paulova smrť film Fast 8?

Michelle vraví, že Paul bol ten, ktorý robil Fast and Furious tým, čo bol. Vkladal do filmov niečo, čo ostatný herci nedokážu.

„Paul bol srdcom série, bol to muž ktorý ten žáner miloval, a taktiež miloval ten životný štýl. Nemať taký vzťah k autám a takému životnému štýlu, odobralo to dôležitú časť duše tejto série, a to nás všetkých zraňujeme a sme si toho vedomí.“

Paulova smrť však vôbec neovplyvnila vývoj série. Je to ťažké povedať, no vývoj tejto značky priam zlepšila, pokiaľ sa teda bavíme o číslach. Jeho Box Office ničil rekordy a stal sa tak jedným z najrýchlejšie rastúcich filmov. Každý dobre vieme, že aj keď sa siedmy diel niesol v zmysle „One last ride“, nieje tomu tak. Fast 8 uvidíme už čoskoro, a potvrdené sú ďalšie dva filmy.

Aj keď sa séria stále viac a viac približuje k akčnému filmu než závodnému, rýchle autá sú stále neoddeliteľnou súčasťou filmov. Závodenie, rýchle autá, to bol Paulov život. Pri tomto životnom štýle však aj zo sveta odišiel. Paul bol teda ten, ktorý mal pre tento žáner filmu najväčšiu vášeň. Odpustite mi čierny vtip, no bol do neho priam zapálený. Uvidíme teda, akou cestou sa „Rýchlo a zbesilo“ bude niesť bez neho. Bude to bez Paula vlastne ono?

Paul Walker
Paul Walker

Film Fast 8 do kín zaparkuje už 14 apríla 2017. Tešíte sa na Rýchlo a zbesilo aj bez prítomnosti Paula?

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -