Hororové príbehy zo Shadyside pokračujú. Fear Street Part 2: 1978 prichádza s prvým mrazivým trailerom

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix zverejnil prvý trailer k filmu Fear Street Part Two: 1978, ktorý bude druhou kapitolou strašidelnej série Fear Street. Príbeh je inšpirovaný rovnomenným hororovým bestsellerom od spisovateľa R. L. Stinea a tentokrát nazrieme ešte hlbšie do minulosti. O réžiu a scenár celej trilógie sa postaral Leigh Janiak (Honeymoon).

Prvý film Fear Street Part One: 1994 debutoval na malých obrazovkách 2. júla 2021, druhý film uvidíme 9. júla 2021 a zakončenie trilógie dorazí na Netflix 16. júla 2021.

Trailer k filmu Fear Street Part Two: 1978

Nový trailer odhaľuje temnú históriu mesta Shadyside, do ktorého sa vrátime v čase a odhalíme pravdu o zlej čarodejnici menom Sarah Fier. Práve ona by mala byť zodpovedná za všetky ohavné útoky v histórii Shadyside, kde číha v tieňoch a vyberá si náhodných ľudí, aby pre ňu zabíjali nevinných.

No tentokrát to nebude len o nej a dej sa zameria na letný tábor Nightwing, ktorý napadol neznámy psychopat s maskou. Rovnaká postava sa objavila už aj v prvej časti, ale toto sľubné pokračovanie by nám malo odhaliť viac zo zákulisia nového sériového vraha.

Po účinkovaní v prvej časti sa Kiana Madeira, Jordyn DiNatale a Jordan Spiro vrátia na svoje pôvodné miesta. V obsadení druhého filmu nájdeme okrem nich aj Sadie Sink, Emily Rudd, McCabe Slye, Gillian Jacobs, Ryan Simpkins, Ted Sutherland a Chiara Aurelia. Zoznam hercov taktiež doplnili Ashley Zukerman, Olivia Welch, Benjamin Flores Jr., Darrell Britt-Gibson, Fred Hechinger a Julia Rehwald.

Fear Street Part Two: 1978
Zdroj: Netflix © 2021

Oficiálny synopsa:

„V roku 1978 narazí skupina tínedžerov na sled hrôzostrašných udalostí, ktoré prenasledujú ich mesto po celé generácie. Všetko vyzerá byť prepojené a myslia si, že práve on sú ďalší cieľ. Trilógia, ktorá vychádza z bestsellerov od R. L. Stinea, sleduje nočnú moru v zlovestnej histórii Shadyside.“

Páčil sa ti nový trailer k filmu Fear Street Part Two: 1978, ktorý dorazí na Netflix už tento týždeň? Názor nám nezabudni napísať do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -