Ferrari vchádza do vôd e-športu s vlastným turnajom. Čo môžeme vyhrať?

Nenechajte si ujsť

Automobilová značka Ferrari prichádza so svojim prvým oficiálnym turnajom. E-šport a automobilové preteky idú spolu ruka v ruke, aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá. Každý z profesionálnych pretekárov hráva rôzne pretekárske simulátorové hry, aby trénoval aj mimo kokpit svojho automobilu.

Ferrari Hublot Esports Series
Zdroj: esportsinsider.com

Ferrari Hublot Esports Series už čoskoro

Turnaj od známej automobilovej značky, Ferrari Hublot Esports Series sa bude odohrávať už v septembri tohto roka. Závody sa budú odohrávať v talianskej populárnej hre Assetto Corsa. Tá sa na túto akciu už pripravila a do ponuky áut zaradila už aj Ferrari 488 Challenge Evo.

Aká výhra na nás čaká?

Ak máte 18 rokov, do turnaja sa môžete zapojiť. Nečakajte však, že vyhrajete ihneď milióny. Víťaz závodov v Assetto Corza dostane ponuku na spoluprácu s profesionálnym tímom FDA Hublot Esports, ktorý momentálne závodí v oficiálnom šampionáte Formuly 1. Avšak zatiaľ nebudete vyhrávať šampionáty, keďže budete len náhradník, popri dvoch profesionálnych jazdcoch tohto tímu.

Myslíte si, že Ferrari bude v podobných e-športových akciách pokračovať aj naďalej? Bude akcia úspešná a naozaj sa nájde nový závodný profesionál?

Zdroj: topgear.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -