Vynechajú Ronalda vo FIFA 19 móde ‚The Journey: Champions‘? Alex Hunter to zachráni!

Nenechajte si ujsť

FIFA 19 po traileri na E3 prichádza s novým v ktorom nám poodhaľuje viac o móde „The Journey: Champions“ alebo ako to bolo po minulé roky: cesta. Doteraz sme v nej hrali za mladého Alexa Huntera, ktorý si plnil svoj sen. Bude to tento rok inak a vystrieda našu obľúbenú postavu niekto iný?

Za koho budeme v novej Fife hrať?

Nová FIFA 19 nám neprinesie len príbeh Alexa Huntera ako po minulé roky, ale rovno troch postáv. A to nášho starého dobrého „kamaráta“ Dannyho Williamsa a ženskú postavu Kim Hunter. Príbehy by mali byť skvelo prepojené, čo je určite super, no viac sa teším na to, že by sme sa mali dočkať možnosti prepínania postáv, takže si zahráme za každého – podľa toho ako sa nám to bude v tú situáciu hodiť!

The Journey: Champions
Zdroj: criticalhit.net

Vieme kde bude Alex hrať!

Pred pár týždňami sme napísali článok o tom, že nebolo jasné, za aký tím bude Alex Hunter hrať. V krátkosti, na začiatku mal hrať mladý Hunter po boku s Cristianom Ronaldom a vyhrať Ligu Majstrov, no Ronaldo potom prestúpil do Juventusu a nebolo jasné ako bude Alex v singleplayeri pokračovať. Avšak už vieme ako to bude prebiehať! Alex bude stále v Reale Madrid, lenže už nie po boku Ronalda. To snáď príbehu vôbec neublíži! Dokonca by sme si sami mali rozhodnúť kto z hviezd Realu nás bude učiť. Podarí sa nám vyhrať ušatý pohár aj bez Ronalda?

Fifa prichádza s novým trailerom!

EA nám taktiež ukázala aj nový trailer na The Journey: Champions, ktorý ukazuje ako budeme s novými postavami pokračovať, a čo nám prinesú.

Myslíte si, že nové postavy pomôžu tomuto singleplayer módu, ktorý po minulé roky nebol zrovna najobľúbenejším? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: easports.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -