Ako veľmi ovplyvní hru FIFA 19 prestup Cristana Ronalda do Juventusu?

Nenechajte si ujsť

Ako už všetci dobre vieme, futbalová hviezda Cristiano Ronaldo pred pár dňami prestúpil z Realu Madrid do talianskeho Juventusu. Keďže Ronaldo je aj tvárou hry FIFA a má sa objavovať na všetkých krabicových verziách hry, letákoch, no aj príbeh sa má odohrávať okolo neho, môže tento prestup Fife veľmi zavariť! Ako ovplyvní hru FIFA 19 prestup Ronalda do Juventusu?

EA má problém! Ako vyrieši prestup Ronalda do Juventusu?

S tým, že Cristiano Ronaldo prestúpi do Juventusu sa moc nerátalo a určite to nečakali ani vývojári z EA, ktorí ho majú ako tohtoročnú tvár hry na všetkých propagačných materiáloch. Takže sa zrejme budú musieť všetky materiály prerobiť tak, aby tam mal už dres Juventusu.

FIFA 19 prestup Ronalda
Zdroj: gamestar.com

Bude sa musieť prerobiť aj celá hra

No prerobenie fotografií a obrázkov je ten najmenší problém! Hra sa mala z veľkej časti točiť okolo Ronalda a Realu Madrid. Keďže EA uzatvorilo spoluprácu aj s Ligou Majstrov, dej v singleplayer móde sa mal odohrávať nasledujúco. Alex Hunter, hlavná postava singleplayer módu, za ktorú hrajeme sa mala dostať do Realu Madrid. Tam po boku Ronalda, tváre Fify, sa bude snažiť vyhrať Ligu Majstrov. Ako to však bude po prestupe Cristiana? To zatiaľ nikto nevie, možno ani vývojári z EA. Je však jasné, že vývoj celej hry sa jednoznačne predraží o nemalé peniaze. A najhoršie je to, že do vydania hry nezostáva moc času, čiže sa s akýmikoľvek úpravami musia naozaj ponáhľať.

FIFA 19 prestup Ronalda
Zdroj: as.com

Hra bude vydaná už o chvíľu, ako sa môže zmeniť?

Hra vyjde už 23. septembra a v EA majú niekoľko možností, ako hru upraviť. Prvá možnosť je tá, že sa zmení celá hra a Alex Hunter bude prestupovať do Juventusu, kde sa bude snažiť o zisk ušatého pohára. Druhou možnosťou je to, že Ronaldo prestúpi do Juventusu no naša postava, Alex Hunter bude stále hrať v španielskom tíme po boku hviezd ako Benzema, Bale a podobne. Treťou možnosťou, asi najmenej pravdepodobnou je to, že EA nechá stále behať Ronalda v drese Realu Madrid, do niektorej aktualizácie.

Nech už sa situácia vyvinie akokoľvek, bude zaujímavé sledovať to, ako sa EA vynájde. Čo si myslíte vy, ako sa bude odohrávať singleplayer? Napíšte nám váš názor do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -